افرنگ نیوز - مجله زندگی

   قواعد و مقررات         
قواعد و مقررات
ربات افرنگ نیوز بصورت ساعتی اقدام به بازبینی سایت های خبرگزاری های معتبر کشور کرده و اخبار جدید که در خبرگزاری های مختلف بارگذاری شده باشد را استخراج و آنها را در رسته مربوطه خبر نمایش می دهد.
عنوان خبر ، خلاصه خبر (در صورت وجود ) ، تصویر خبر ، لینک به خبر ، لینک مستقیم به خبرگزاری به کاربر افرنگ نیوز نمایش داده می شود.
افرنگ نیوز هیچ گونه مسئولیتی در قبال خبرهای قرار داده شده در خبرگزاری ندارد و صرفا پیوندی از خبر درج شده در سایت خبرگزاری را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.
سایت های خبری ، بدون ملاحظات سیاسی و دسته بندی های رایج و فقط به دلیل پر مخاطب بودن و فعالیت مستمر روزانه انتخاب شده اند و اگر خبرگزاری پر مخاطبی در لیست ربات ما قرار ندارد ، در زمان بسیار نزدیکی در ربات افرنگ قرار خواهد گرفت. تمام خبرگزاری های انتخاب شده مورد تایید جمهوری اسلامی می باشند و هیچ خبرگزاری فیلتر شده ای در ربات افرنگ قرار ندارد.
این سایت با اهداف تبلیغاتی و تجاری طراحی شده است و از تولید کنندگان ، صاحبان صنایع دعوت می نماید که از این سایت برای تبلیغ محصولات و خدمات خود استفاده نمایند.
افرنگ نیوز از تبلیغ اجناس و محصولات بدون مجوز یا شرکت های ناشناخته خودداری می نماید و مسئولیتی در قبال آگهی های درج شده تولید کنندگان و شرکت های خدماتی مجوز دار ، در سایت خود ندارد.

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد