افرنگ نیوز - مجله زندگی

   درباره ما         
با توجه به گسترده گی خبرگزاری های مختلف در کشور ، برآن شدیم توسط رباتی ، تمامی اخبار را بصورت لحظه ای پیمایش و در قالب یک سایت ، در اختیار علاقمندان به اخبار متنوع سیاسی ، بین الملل ، سلامت ، فنآوری ، اقتصادی ، اجتماعی ، استان ها ، فرهنگ هنر و ورزشی از تمام خبرگزاری های مختلف قرار دهیم.
این ربات عنوان ، خلاصه و تصویر خبر را استخراج و در کنار دیگر اخبار هم رسته ، به بازدیدکنندگان سایت نمایش می دهد . بازدید کنندگان می توانند با کلیک روی خبر ، وارد سایت خبرگزاری صاحب خبر شده و آنرا را مطالعه نمایند.
هدف ما جمع آوری اخبار تحت یک سایت مجتمع است تا بازدید کنندگان بتوانند با خیال راحت ما بین اخبار مختلف ، خبر مربوطه را انتخاب و مطالعه نمایند . این امر کمک فراوانی به کاربران افرنگ می نماید که بدون باز کردن چندین و چند سایت خبرگزاری و اتلاف وقت و هزینه مصرف اینترنت ، خبر مورد نظر خود را مشاهده و مطالعه نمایند.
مجموعه افرنگ ، سایت را بگونه ای طراحی نموده است که آخرین اخبار استخراج شده از خبرگزاری ها همیشه در دسترس شما بازدید کنندگان گرامی قرار می گیرد و می توانید از آخرین تحولات خبری در کشور در زمینه مورد علاقه خود مطلع شوید.
این سایت کمک شایانی به خبرگزاری ها می نماید تا از این طریق به بازدید کنندگان سایت خود افزوده و علاقمندان را با سایت خود آشنا سازند.
لیست خبرگزاری هایی که ربات افرنگ اقدام به جمع آوری خبر از آنها می نماید در ذیل آورده شده است .
- www.mehrnews.com
- www.zoomit.ir
- digiato.com
- gadgetnews.ir
- khabaronline.ir
- www.itiran.com
- www.favanews.com
- tech.gamefa.com
- www.salamatnews.com
- www.tasnimnews.com
- iribnews.ir
- www.isna.ir
- www.irna.ir
- www.farsnews.com
- www.ilna.ir
- www.yjc.ir
- www.tasnimnews.com
- www.snn.ir
- www.bornanews.ir
- tabnakfarhangi.ir
- www.entekhab.ir
- www.jahannews.com
- shomanews.com
از خبرگزاری ها و سایت های خبری که بصورت روزانه اقدام به درج خبر می نمایند و در لیست فوق قرار ندارند دعوت می شود در صورت تمایل به آدرس info@afrangnews.ir مکاتبه نمایند تا اقدامات لازمه جهت قرار گرفتن در ربات افرنگ برای سایت ایشان مهیا شود.
با سپاس
گروه فنآوری افرنگ نیوز

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد