افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

پرسپولیس تا پایان فصل چقدر درآمد دارد؟

پرسپولیس تا پایان فصل چقدر درآمد دارد؟

باشگاه پرسپولیس از کارگزار خود درخواست کرده میزان درآمد این باشگاه تا پایان فصل و ابتدای فصل بعد را مشخص کند.

به گزارش ایسنا، با وجود اینکه پرسپولیسی‌ها با یک شرکت به عنوان کارگزار قرارداد همکاری امضا کرده‌اند تا با تامین منابع مالی، مشکلات مالی خود را برطرف کنند اما کارگزار باشگاه تا به حال نتوانسته درآمدی عاید باشگاه کند.

کارگزار باشگاه پرسپولیس طبق قرارداد، تمام برند و فضای تبلیغاتی و رسانه‌ای باشگاه را در اختیار گرفته تا با اجرای برنامه‌های اقتصادی، منابع مالی لازم را برای پرسپولیس تامین کند اما در این زمینه تا به حال موفق نبوده است. از آنجایی که در قرارداد این شرکت و پرسپولیس‌ کف درآمدی ذکر نشده، بنابراین کارگزار هم از نظر قانونی تا زمان کسب درآمد ملزم به پرداخت وجه به پرسپولیس‌ نیست.

با این وجود مدیران پرسپولیس از طریق معاون اقتصادی باشگاه (که در قرارداد به عنوان ناظر معرفی شده است) درحال پیگیری هستند تا شرکت کارگزار رسما مشخص کند پرسپولیسی‌ها تا پایان فصل جاری و ابتدای فصل آینده چقدر درآمد خواهند داشت تا بر اساس آن برنامه‌های خود را پیش ببرند. از این رو در دو هفته گذشته چندبار درخواست برگزاری جلسه با مسئولان کارگزار از سوی پرسپولیسی‌ها مطرح شده اما تا امروز جلسه‌ای برگزار نشده است.

باشگاه پرسپولیس این روزها درگیر مشکلات مالی فراوانی است. از بدهی سنگین به برانکو و دستیارانش و ماریو بودیمیر گرفته تا بدهی 50 درصدی به بازیکنان فعلی که بحران بزرگی را برای این باشگاه ایجاد کرده است.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.