افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

برنده روس حسن یزدانی به دنبال حضور در المپیک

برنده روس حسن یزدانی به دنبال حضور در المپیک

آزادکار سرشناس روس که در فینال وزن 70 کیلوگرم رقابت‌های جهانی 2015 لاس وگاس، موفق به شکست سنگین حسن یزدانی شده بود، از تصمیم خود برای حضور در المپیک توکیو در وزن 74 کیلوگرم خبر داد.

به گزارش ایسنا، ماگومد رسول قاضی ماگمدوف دارنده 2 مدال طلای کشتی آزاد جهان از کشور روسیه گفت: برای حضور در المپیک تلاش خود را می‌کنم.

این کشتی گیر روس که دو مدال طلای خود را در سال‌های 2015 و 2018 در وزن 70 کیلوگرم به دست آورده تصریح کرد: به دنبال حضور در المپیک در وزن 74 کیلوگرم هستم.

دارنده مدال نقره سال 2020 اروپا در وزن 74 کیلوگرم در مورد نحوه تمریناتش در شرایط قرنطینه، اظهار کرد: من در یک خانه در حومه ماخاچکالا زندگی می‌کنم. در حیاط خانه تمرینات قدرتی و استقامتی را انجام می‌دهم و با یکی از دوستانم نیز تمرین کشتی می‌کنم.

وی در مورد اینکه وزنش نسبت به سایر کشتی گیران 74 کیلوگرم کم است تصریح کرد: وزنم در حال حاضر 76 کیلوگرم است و برای من طبیعی است اگرچه فکر می کنم با یک یا دو کیلوگرم اضافه‌تر نیز می‌توانم کارم را انجام دهم.

ماگمدوف در مورد این سئوال که در شرایط قرنطینه چه کارهایی انجام می‌دهد، گفت: علاوه بر تمرین و آموزش، به اندازه کافی می‌خوابم، با خانواده‌ام صحبت می‌کنم، کتابی درباره پیامبر خود می‌خوانم و صفحات اینستاگرام را نیز می‌بینم.

وی در پاسخ به این سئوال که چه کسی در وزن 74 کیلوگرم از کشور آمریکا در المپیک توکیو حضور خواهد یافت اظهار کرد: نمی‌دانم به نظر من هم کایل داک و هم جردن باروز شانس حضور در این مسابقات را دارند و حضور آنها 50، 50 است اما قطعا بسیاری از مسائل بر انتخاب آنها تأثیرگذار است و باید ببینیم در آن زمان چه کسی در بهترین شرایط است و انتخاب می‌شود.

عضو تیم ملی کشتی آزاد روسیه در مورد شرایط وزن 97 کیلوگرم بین جی دن کاکس و کایل اسنایدر آمریکایی گفت: یک کشتی گیر قدرتمند نیز از ایران در این وزن حضور دارد (بدون ذکر نام) اما من فقط می‌توانم با اطمینان بگویم که هیچ کدام از آنها نمی‌توانند کار را مقابل عبدالرشید سعداله‌یف جلو ببرند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.