افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

لغو 3 مسابقه قهرمانی جهان اسکیت به دلیل کرونا

لغو 3 مسابقه قهرمانی جهان اسکیت به دلیل کرونا

اتحادیه بین المللی اسکیت به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا سه تورنمنت جهانی این رشته را لغو کرد.

به گزارش ایسنا، اتحادیه بین المللی اسکیت به سبب همه‌گیر شدن ویروس کرونا سه مسابقه قهرمانی جهان اسکیت را که پیش از این به تعویق افتاده بود لغو کرد. این اتحادیه به این نتیجه رسیده است که برگزاری مجدد این رویدادها در سال بعد عملی نیست. این تصمیم در جلسه آنلاین شورای isu گرفته شد. 

اولین مسابقه قهرمانی جهان اسکیت قرار بود 16 تا 22 مارس (26 اسفند تا 3 فروردین) در مونترال کانادا برگزار شود ابتدا به تعویق افتاد و اکنون نیز لغو شد.
همچنین مسابقات قهرمانی جهان اسکیت سرعت نیز قرار بود از 13 تا 15 مارس (23 تا 25 اسفند) در کره جنوبی سئول برگزار شود که آن نیز لغو شد. 

همچنین ایالت متحده قرار بود میزبان مسابقات جهانی اسکیت باشد که از 3 تا 5 آوریل ( 15 فروردین) برگزار می‌شد که آن رویداد هم لغو شد.

شورای اتحادیه بین المللی اسکیت قرار است در جلسه دیگر که 28 آوریل برگزار خواهد شد در مورد تقویم 2020- 2021 بحث و بررسی کند. 

تقریبا 150 هزار مرگ به علت کرونا در سطح جهان گزارش شده و همه گیری باعث تعطیل شدن رویدادهای ورزشی شده است. تجمعات گسترده و سفرهای خارج از کشور در اکثر نقاط جهان تحت کنترل است.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.