افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

بدنسازی با تبر به روایت تصاویر!

بدنسازی با تبر به روایت تصاویر!

شیوع ویروس کرونا در جهان باعث شد کارکرد بسیاری از نهادها، سازمان‌ها، اشیا و حتی طبیعت تغییر کند. مردم هم برای در امان ماندن از شر این ویروس دست به خلاقیت‌های فراوانی زدند که شاید بعضی از آنها مثل بدنسازی با تنه درخت، دور از ذهن باشد.

به گزارش ایسنا، زاخاری اسکیدمور، یک افسر سابق ارتش آمریکاست که شغل دوم او مربیگری بدنسازی بوده است. او بعد از تعطیلی باشگاه‌های بدنسازی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تصمیم گرفت باشگاه شخصی خودش را راه اندازی کند، البته با تنه درختان و در جنگل. کاری که خیلی عقلانی به نظر نمی‌رسد و بیشتر جنبه رسانه‌ای دارد. او در عرض دو هفته این دستگاه‌ها را که حتی شامل تردمیل می‌شود در کارگاهش ساخت تا باشگاهی به سبک لامبرجک (lumberjack) یا درخت‌اندازها یا چوب‌برها داشته باشد. لامبرجک‌ها به کارگران آمریکای شمالی گفته می‌شود که در صنعت چوب کار می‌کنند و برداشت اولیه و حمل و نقل درختان را برای پردازش نهایی کارخانه‌ها انجام می‌دهند.

این عکس‌ها را patrick smith در getty images ثبت کرده است.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.