افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

دی ماریا: ثابت کردم که شایستگی پیراهن رئال را دارم

دی ماریا: ثابت کردم که شایستگی پیراهن رئال را دارم

ستاره سابق رئال مادرید به دفاع از عملکرد خود در این تیم پرداخت و رویای قهرمانی با پاری سن ژرمن را در لیگ قهرمانان اروپا دارد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسکای اسپورت، آنخل دی ماریا سابقه حضور در چند لیگ معتبر اروپایی را درد و الان در پاری سن ژرمن بازی می کند.

او درباره حضور در فوتبال اروپا گفت: بنفیکا ایستگاه نخست من در اروپا بود. من یک فصل و نیم در روزاریو سنترال بازی کردم و مورد توجه بنفیکا قرار گرفتم. بنفیکا سهم بسزایی در زندگی من و خانواده ام داشت. آنها همه چیز به من دادند. بنفیکا خانه نخست من بود و همیشه خود را مدیون این تیم دانسته ام.

دی ماریا ادامه داد: پیوستن به رئال مادرید یک پرش بزرگ برای من بود. بسیاری به خاطر عملکرد ضعیف در جام جهانی 2010 از من انتقاد کردند اما مورینیو بسیار به من اعتماد داشت. عملکرد من در رئال فصل به فصل بهتر و بهتر شد و نشان دادم که شایستگی پوشیدن پیراهن این تیم را دارم. در آخرین فصل که هم توانستم قهرمانی در لیگ قهرمانان را به دست آورم.

او ادامه داد: قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا مزه و طعم خاص خود را داشت. این رقابت را با هیچ جامی نمی توان مقایسه کرد. در بالا بردن جام جهانی بد شانس بودیم.در جام جهانی 2014 تا آستانه جام پیش رفتیم اما شانس با من یار نبود با این حال لیگ قهرمانان اروپا را یک جام خاص است بالای سر بردم. بسیار خوشحالم که در کسب دهمین قهرمانی رئال نقش داشتم.

دی ماریا درباره پاری سن ژرمن گفت: من الان در یک تیم بزرگ و سرشناس بازی می کنم. با پاری سن ژرمن قهرمانی های زیادی به دست آورده ام و تنها قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا مانده که امیدوارم به آن هم دست پیدا کنیم.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.