افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/07

اظهارنظر عجیب قهرمان المپیک درباره تعویق المپیک 2020 توکیو

اظهارنظر عجیب قهرمان المپیک درباره تعویق المپیک 2020 توکیو

اسوتلانا خورکینا معتقد است تعویق المپیک 2020 توکیو تنبیهی از جانب خدا به خاطر تعقیب روسیه توسط جهان غرب بوده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اسوتلانا خورکینا، دارنده دو مدال طلای المپیک در ژیمناستیک ریتمیک نسبت به تعویق المپیک 2020 توکیو به دلیل فراگیری ویروس کرونا در جهان واکنش نشان داد و گفت: این اتفاق تنبیهی از جانب خدا بود به خاطر این که جهان غرب مدام در حال تعقیب روسیه بود. این اتفاق به این خاطر افتاد که کسی نمی‌تواند روسیه را عصبانی کند، همچنین ورزشکارانمان را. این اتفاقی نیست که در سرودمان می‌گوییم که 'خدا از سرزمینان حفاظت می‌کند.'

او در ادامه به تصمیم درست کمیته بین المللی المپیک اشاره کرد و گفت: روسیه باید از این فرصت استفاده کند تا از ورزشکارانش در دادگاه عالی ورزش دفاع کند و بتواند دوباره در رقابت‌ها شرکت کند. 

خورکینا تنها ورزشکار بازنشسته یا فعال روس نیست که معتقد است محرومیت کشورش از حضور در رقابت‌های ورزشی (به دلیل دوپینگ گسترده از سمت آژانس جهانی ضد دوپینگ) یک کمپین سیاسی از سمت جهان غرب برای توقف کشورش بوده است. او که اکنون 41 ساله است در المپیک 1996 آتالانتا و 2000 سیدنی مدال طلا به دست آورد و بارها قهرمان مسابقات جهانی شد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.