افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/07

دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک: تعویق پارالمپیک 2020 فرصت خوبی برای ماست

دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک: تعویق پارالمپیک 2020 فرصت خوبی برای ماست

هادی رضایی گفت: تغییر زمان برگزاری بازی‌های پارالمپیک 2020 توکیو فرصت خوبی است تا با آرامش و بدون استرس برنامه ریزی جامع و خوبی را برای پارالمپیک 2021 در ستاد بازی‌ها تدوین کنیم.

هادی رضایی، دبیرکل کمیته ملی پارالمپیک در گفت و گو با ایسنا، اظهار کرد: با توجه به استرس و نگرانی که به خاطر این ویروس در کشور ایجاد شده و ورزشکاران را از نظر آمادگی جسمانی و روانی تحت تاثیر گذاشته است، به تعویق افتادن بازی‌های پارالمپیک شرایطی را ایجاد می کند که ورزشکاران در آرامش کامل و بدون دغدغه تمرینات خود را پیگیری کنند.

وی گفت: البته با تعویق افتادن این بازی‌ها به مدت یک سال ما تصور می‌کنیم که در ابتدای شروع برنامه ریزی برای بازی‌های پارالمپیک توکیو هستیم و 18 ماه زمان داریم تا ورزشکاران خود را برای چنین رویداد مهمی آماده کنیم. البته پیش از شروع هر برنامه ای منتظر دستورالعمل جدید از سوی فدراسیون‌های جهانی هستیم تا ببینیم چه تصمیمی در خصوص سهمیه های کسب شده دارند و آیا امکان استفاده از سهمیه های قبلی وجود دارد یا مجددا باید کسب سهمیه کنیم.

دبیر کل کمیته ملی پارالمپیک تصریح کرد: ما از امروز  18 ماه زمان داریم تا با خیال راحت و بدون هیچ گونه استرس و فشاری برنامه های خود را برای پارالمپیک 2021 توکیو تدوین و عملیاتی کنیم. البته پیش از تدوین هر دستورالعملی در ستاد بازی‌ها جلساتی را با روسای فدراسیون‌ها، انجمن ها و سرمربیان تیم‌ها خواهیم داشت تا آنها را مانند گذشته در جریان سیاست های پارالمپیک قرار دهیم.

وی پیرامون این پرسش که به تعویق افتادن بازی‌های پارالمپیک آیا به نفع ورزشکاران بود یا خیر؟ خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام ورزشکاران دنیا درگیر ویروس کرونا هستند و این مساله در افت عملکرد آنها بی تاثیر نبود. به هر شکل ما تصور می کنیم ابتدای راه هستیم و بعد از این که شرایط کشور به حالت عادی برگشت برنامه ریزی خود را آغاز خواهیم کرد.

رضایی در پایان در خصوص شروع اردوهای پارالمپیکی بعد از تعطیلات در حالت قرنطینه گفت: شروع تمرینات ورزشکاران پارالمپیکی در حالت قرنطینه زمانی بود که ما فرصت کافی تا زمان برگزاری بازی‌های پارالمپیک توکیو نداشتیم، الان که 18 ماه تا شروع این بازی‌ها زمان داریم دیگر ضرورتی برای برگزاری اردوها به حالت قرنطینه وجود ندارد و بعد از پیشگیری این ویروس و بازگشت کشور به حالت عادی در ستاد بازی‌ها با حضور مسئولان، روسای فدراسیون‌ها، انجمن ها و سرمربیان تیم‌ها سیاست های خود را تدوین و اجرا خواهیم کرد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.