افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/06

نه به تک بازی در لیگ قهرمانان اروپا

نه به تک بازی در لیگ قهرمانان اروپا

تیم‌های حاضر در لیگ قهرمانان و لیگ اروپا حاضر نیستند در مراحل حذفی تک بازی انجام دهند.

به گزارش ایسنا و به نقل از موندو دپورتیوو، باشگاه‌های بزرگ اروپایی که در لیگ قهرمانان اروپا و لیگ اروپا حضور دارند موضعشان در رابطه با ادامه برگزاری مرحله حذفی این رقابت‌ها کاملا مشخص است. از یک طرف می‌خواهند به هر نحوی شده بازی‌های این فصل به پایان برسد حتی اگر تا سپتامبر طول بکشد.

نباید فراموش کرد که یوفا ابتدا فینال لیگ قهرمانان را تا بیست و هفتم ژوئن به تعویق انداخت اما دوشنبه شب در یک بیانیه اعلام کرد که با توجه به فراگیری ویروس کرونا در اروپا دیدارهای نهایی این بازی‌ها و لیگ اروپا دوباره به تعویق می‌افتد. این بار تاریخی اعلام نکرد.

باشگاه‌ها همچنین می‌خواهند مرحله حذفی مانند سابق برگزار شود و در دو دیدار رفت و برگشت انجام شود. به همین خاطر یوفا دیگر نمی‌تواند برای تک بازی در مرحله حذفی برنامه ریزی کند یا نیمه نهایی و فینال را در کشور ترکیه با انجام سه بازی برگزار کند. 

تیم‌های بزرگ اروپایی در جلسه‌ای که جمعه گذشته برگزار شد اعلام کردند بازی‌های کمی برای انجام باقی مانده است. تنها چهار دیدار از یک هشتم نهایی، هشت دیدار از یک چهارم نهایی، چهار بازی از نیمه نهایی و فینال استانبول باقی مانده است. به همین خاطر نیاز به زمان آزاد زیادی ندارند. همچنین باشگاه‌ها می‌خواهند دو هفته پیش فصل داشته باشند پس از اینکه ویروس کرونا اجازه دهد همه چیز به روال عادی برگردد. 

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.