افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/06

کهتری: تعویق بازی‌های المپیک سبب رشد و شکوفایی ورزش می‌شود

کهتری: تعویق بازی‌های المپیک سبب رشد و شکوفایی ورزش می‌شود

سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان گفت: به تعویق افتادن بازی‌های المپیک و پارالمپیک سبب رشد و شکوفایی ورزش می‌شود و ورزشکاران به آمادگی بهتری می‌رسند.

مجید کهتری در گفت‌وگو با ایسنا، خاطرنشان کرد: اگر کمیته بین المللی المپیک تصمیم بگیرد که به خاطر حفظ سلامتی ورزشکاران زمان برگزاری بازی‌های المپیک تغییر پیدا کند این مساله سبب رشد و شکوفایی ورزش می‌شود و ورزشکاران فرصت کافی خواهند داشت تا به اوج آمادگی برسند.

وی گفت: هر چند تمام ورزشکاران برنامه‌های خود را برای امسال پیش بینی کرده بودند اما تغییر زمان برگزاری بازی‌های المپیک و پارالمپیک می‌تواند نتایج بهتری را برای ورزشکاران به دنبال داشته باشد.

کهتری درباره وضعیت کمانداران پارالمپیکی اظهار کرد: در حال حاضر که اردوها به خاطر ویروس کرونا تعطیل است، کمانداران در خانه تمرینات خود را پیگیری می‌کنند که البته این نوع تمرینات کافی نیست و انتظارات را برآورده نمی‌کند. هر چند کمانداران تلاش می‌کنند آمادگی خود را حفظ کنند.

وی ادامه داد: کمیته ملی پارالمپیک آن طور که به من اطلاع داده قرار است جایی را برای شروع تمرینات ورزشکاران پارالمپیکی به صورت قرنطینه آماده کند که البته هنوز چیزی را به ما اعلام نکرده و برای برپایی دوباره اردوها منتظر اطلاع رسانی از سوی کمیته ملی پارالمپیک هستیم.

وی در پایان پیرامون این پرسش که آیا حق و حقوق ورزشکاران پاراتیروکمان پرداخت شد یا خیر، تصریح کرد: حقوق سه ماه پایان سال ورزشکاران پاراتیروکمان به حساب آنها واریز شد و قرار است امسال شاهد جهش خوبی در حق و حقوق ورزشکاران از سوی کمیته ملی پارالمپیک باشیم.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.