افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/06

عرفان حیدری: هدفم موفقیت در تکواندوی قهرمانی آسیاست/ برای المپیک2024 برنامه دارم

عرفان حیدری: هدفم موفقیت در تکواندوی قهرمانی آسیاست/ برای المپیک2024 برنامه دارم

تکواندوکار وزن 80- کیلوگرم ایران گفت: با وجود تعطیلی تمرینات تیم ملی بدلیل لغو مسابقات آسیایی به دلیل شیوع کرونا، با برنامه کادر فنی تمرینات را بصورت انفرادی دنبال می‌کنیم.

عرفان حیدری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیگیری تمرینات خود پس از تعطیلی اردوی تیم ملی بدلیل لغو رقابت‌های قهرمانی آسیا پس از شیوع کرونا، اظهار کرد: در حال حاضر اردوی تیم ملی به دلیل لغو مسابقات تعطیل شده و اعلام کرده‌اند قرار است از 15 فروردین اردوی تیم ملی از سر گرفته شود. هر چند اردوی تیم ملی تعطیل است اما تمریناتمان را طبق برنامه کادر فنی تیم ملی به صورت انفرادی انجام می‌دهیم تا از شرایط بدنی مناسب دور نشویم.

دارنده مدال‌های نقره و برنز باشگاه‌های آسیا،جام فجر و ریاست فدراسیون جهانی و نقره تورنمنت صربستان، افزود: آن طور که اعلام کرده‌اند قرار است رقابت‌های قهرمانی آسیا اواخر اردیبهشت ماه برگزار شود اما با توجه به وسعت شیوع کرونا در سراسر جهان و قاره آسیا، برگزاری این مسابقات در تاریخ فوق قطعی نیست و شاید باز هم به تعویق بیفتد.

وی با بیان اینکه هدفش کسب موفقیت در رقابت های قهرمانی آسیا و نمایش خوب در این رقابت‌هاست، گفت: پس از آن رقابت های جام جهانی در تابستان و مسابقات انتخابی مسابقات جهانی چین خواهد بود و قصد دارم استارت خوبی برای المپیک 2024 بزنم.

حیدری خاطرنشان کرد: قطعا کار سختی در مسابقات قهرمانی آسیا در پیش دارم چرا که رقابت ها در وزن ششم یکی از سنگین ترین رقابت ها در آسیاست و بهترین های جهان در این وزن اغلب آسیایی هستند به همین دلیل می توان گفت قهرمانی آسیا چیزی کم از قهرمانی جهان ندارد و باید با هوشیاری و آنالیز خوب حریفان پا به این مسابقات بگذارم.

وی در پایان گفت: کرونا ویروس خطرناکی است که شیوع آن مشکلات جدی را برای مردم ایران و دیگر نقاط جهان بوجود آورده است. امیدوارم مردم با ماندن در خانه به ریشه‌کن شدن این ویروس در کشور کمک کنند و از سفر کردن و رفت و آمدهای غیرضروری پرهیز کنند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.