افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/06

تجربه شناگر طلایی المپیک پس از بهبودی از کرونا

تجربه شناگر طلایی المپیک پس از بهبودی از کرونا

شناگر بازنشسته آفریقایی 14 روز با کرونا ویروس جنگید و به ورزشکاران که خود را برای المپیک 2020 آماده می‌کنند هشدار داد.

به گزارش ایسنا، کامرون وان‌دربرگ ستاره بازنشسته آفریقایی که طلا و نقره 100 متر کرال سینه المپیک لندن و ریو دارد دو هفته با ویروس کرونا جنگید و این ویروس را بدترین نوع بیماری دانست که تاکنون تحمل کرده است.

این شناگر 31 ساله که در سال 2018 خود را بازنشسته کرد در مورد تجربه خود از این ویروس گفت: امروز 14 روز است که با کویید 19 دست و پنجه نرم کرده‌ام. من فردی با ریه‌های قوی، سالم و جوان هستم و سبک زندگی سالمی دارم، ورزش می‌کنم و سیگار نمی‌کشم. اکنون هر چند که علائم شدید تب کاهش یافته اما هنوز با خستگی جدی و سرفه که باقی مانده دست و پنجه نرم می‌کنم و نمی‌توانم خوب تکان بخورم. فعالیت بدنی مثل راه رفتن هم مرا خسته می‌کند. 

وی گفت: ورزشکارانی که در حال تمرین و آمادگی برای المپیک 2020 هستند در معرض خطر ویروس کرونا قرار دارند و باید مراقب باشند.

این شناگر در لندن زندگی می‌کند و 5600 مورد ابتلا به کویید 19 در انگلیس گزارش شده است.

کمیته بین المللی المپیک دیروز (دوشنبه) برای اولین بار تایید کرد که قرار است برای تعویق المپیک چهار هفته دیگر تصمیم گیری شود.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.