افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/11/26

شکست واحدی مقابل نامدارترین اسنوکرباز جهان

شکست واحدی مقابل نامدارترین اسنوکرباز جهان

اسنوکر باز ایرانی که موفق شد در جمع 16 اسنوکر باز رقابتهای آزاد ولز قرار بگیرد مقابل رونی اُ سالیوان شکست خورد.

به گزارش ایسنا، سهیل واحدی که در رقابتهای آزاد اسنوکر ولز شرکت کرده توانسته بود با درخششی فوق‌العاده در جمع 16 بازیکن برتر این مسابقات قرار بگیرد.
واحدی شب گذشته( پنجشنبه) در مقابل رونی اُ سالیوان مرد شماره شش رنکینگ حرفه ای های قرار گرفت و با نتیجه چهار بر صفر شکست خورد.

سالیوان در حال حاضر نامدارترین اسنوکر باز جهان است.او که یکی از موفق‌ترین اسنوکربازان تاریخ است، توانسته 5 بار قهرمان حرفه‌ای های جهان شود، هفت بار در مسابقات مستر به قهرمانی برسد و 7 بار برنده رقابتهای uk championships شود که تعداد قهرمانی های او در مسترز و uk championships رکوردی تاریخی به حساب می آید. سالیوان که بسیاری از رکوردهای تاریخ اسنوکر را به خود اختصاص داده، تاکنون بیش از 11 میلیون پوند از مسابقاتهای مختلف جایزه برده است.

سالیوان

 واحدی توانست 7500 پوند جایزه نقدی را به خود اختصاص دهد. این اسنوکرباز ایرانی در دور اول توانست در یک بازی فوق العاده مقابل نفر بیستم رنکینگ جهانی به پیروزی برسد. همچنین او موفق شد نفر سیزدهم جهان را شکست دهد.
حسین وفایی دیگر اسنوکر باز ایرانی هم در این رقابت ها حضور داشت که در دور اول شکست خورد و از گردونه رقابت ها حذف شد.

سهیل واحدی

رقابت‌های اسنوکر آزاد ولز در بخش حرفه‌ای‌ها 21 تا 27 بهمن ماه در حال برگزاری است. نیل رابرتسون مرد شماره 2 رنکینگ اسنوکر حرفه‌ای‌های جهان از کشور استرالیا مدافع قهرمانی این مسابقات به شمار می‌رود.
مجموع جوایز این مسابقات 405 هزار پوند است که نفر اول می‌تواند حدود 70 هزار پوند را برنده شود و نفر دوم 30 هزار پوند دریافت می‌کند.
انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.