افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/11/25

اسکوچیچ در قرنطینه فدراسیون فوتبال!

اسکوچیچ در قرنطینه فدراسیون فوتبال!

دونده 400 متر با مانع ایران و یکی از شانس‌های کسب سهمیه المپیک 2020 در مورد شرایط آمادگی جسمی و روحی خود صحبت کرد.

مهدی پیرجهان، دونده 21 ساله ایران که اکنون جایگاه 29 جهان در ماده 400 متر با مانع را دارد، یکی از شانس‌های کسب سهمیه المپیک 2020 است. این دونده مدتی است که با حمایت فدراسیون در جزیزه کیش تمرین می‌کند.

پیرجهان در گفت‌وگو با ایسنا، به برنامه خود تا المپیک اشاره کرد و گفت: تا 26 اسفند ماه در اردوی کیش هستم و بعد از آن هم اردوی خود را در تبریز ادامه می‌دهم. برای کسب آمادگی بیشتر اواخر فروردین ماه به مسابقات بین‌المللی ترکیه یا هند اعزام می‌شوم، پس از آن هم به مسابقات world challenge در کشور ژاپن می‌روم و در ادامه هم اواخر اردیبهشت در کشور فنلاند یا چک مسابقه می‌دهم.

این دونده در مورد وضعیت آمادگی خود بیان کرد: به تدریج در حال رسیدن به شرایط اوج سال گذشته‌ام هستم و امیدوارم به همین شکل ادامه دهم تا در مسابقات پیش رو خوش بدرخشم.

او در مورد شرایط اردویی خود گفت: حمایت‌هایی از طرف فدراسیون صورت می‌گیرد و شرایط نسبتا خوبی فراهم شده است که من هم سعی می‌کنم از آن به درستی استفاده کنم. محل اردوی آقای حدادی هم به من نزدیک است و او را می‌بینم.

پیرجهان در مورد رکوردهایی که در تمرین‌های خود ثبت می‌کند، گفت: فعلا به اوج نرسیده‌ام اما رکوردهایی که می‌زنم امیدوار کننده است. به رکوردهایی که در برنامه مشخص کرده‌ایم زودتر از زمان مقرر می‌رسم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا بهترین عملکرد را در مسابقات رسمی ارائه بدهم.

پیرجهان در مورد نداشتن روانشناس بیان کرد: هر ورزشکاری نیاز به روانشناس دارد، هرچند شرایط ذهنی تقریبا خوبی دارم اما امیدوارم که امکان صحبت با روانشناس برایم فراهم شود. فعلا روانشناسی ندارم و با فدراسیون هم در این مورد صحبت نکرده‌ام. فدراسیون باید برنامه‌ای کلی برای این موضوع داشته باشد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.