افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1396/11/25


            اسکیت‌باز زن کانادایی از سوی هواداران کره جنوبی به مرگ تهدید شد

اسکیت‌باز زن کانادایی از سوی هواداران کره جنوبی به مرگ تهدید شد

اسکیت باز مسافت کوتاه کانادا که با دیسکالیفه شدن ورزشکار کره جنوبی به مدال برنز المپیک دست یافت از سوی هواداران کره جنوبی در فضای مجازی تهدید به مرگ شد.

به‌ گزارش ‌ایسنا و به نقل از سایت inside the games، 'کیم بوتن' اسکیت باز مسافت کوتاه کانادا بعد از دیسکالیفه شدن اسکیت باز کره جنوبی و به مدال برنز المپیک زمستانی 2018 رسید.

این ورزشکار در فضای مجازی کامنت‌های منفی زیادی دریافت کرد، حتی تهدید به مرگ شد.

کمیته‌ بین‌المللی المپیک (ioc) این تهدیدها را تاسف بار خواند.

دلیل دیسکالیفه شدن چیو مین جونگ از کره جنوبی وارد شدن به حریم اسکیت باز کانادایی بوده است.

افرادی که برای این ورزشکار کامنت گذاشتند معتقد بودند او تقلب کرده است. در بسیاری از کامنت‌ها ایموجی چاقو استفاده شده است.

سخنگوی کمیته‌ بین‌المللی المپیک اعلام کرد: آنچه ما می‌خواهیم این است که افرادی که رقابت خوبی انجام می‌دهند تشویق شوند. متاسفانه این اتفاقات گاهی اوقات پیش می‌آید. ما نباید تحت کنترل فضای مجازی باشیم. این اتفاق تاسف بار است. آن چه می‌توانم بگویم این است که بهتر است بر روی مسابقات بهتر تمرکز کنیم. ما به کانادا برای مدال برنز تبریک می‌گوییم. در مسابقات سال 2002 نیز چنین اتفاقی برای اسکیت باز آمریکا رخ داد. او نیز به دلیل دیسکالیفه شدن اسکیت باز کره جنوبی مورد تهدید واقع شده است.

کمیته‌ المپیک کانادا نیز بعد از این اتفاق در پیامی اعلام کرد: سلامت و امنیت اعضای تیم برای ما از همه چیز مهم‌تر است. ما دیگر در این مورد صحبتی نخواهیم کرد و می‌خواهیم که 'کیم' بر روی مسابقات خود تمرکز کند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.