افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1396/11/25


            توفان شن تمرین استقلال را تعطیل کرد

توفان شن تمرین استقلال را تعطیل کرد

سه مهاجم رئال مادرید در آمار گلزنی فاصله زیادی با سه مهاجم پاری سن ژرمن دادند.

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از آس، رئال مادرید و پاری ‌سن‌ ژرمن امشب (چهارشنبه) در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم می‌روند. تقابل bbc و سه مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن از نکات قابل توجه این دیدار است. خط حمله تیم فرانسوی از چند لحاظ برتری دارد. سه مهاجم نخستین فصل خود را تجربه می‌کنند و میانگین سنی‌شان 25 سال است (نیمار 26، کیلیان ام‌باپه 19 و اونیسون کاوانی 30). bbc چهارمین فصل خود را تجربه می‌کند و میانگین سنی‌اش 30 سال است (کریستیانو رونالدو 33، گرت بیل 28 و کریم بنزما 30).

ارزش مهاجم‌های psg در مجموع 466 میلیون (نیمار 222، ام‌باپه 180 و کاوانی 64) است. از طرفی سه مهاجم مادریدی تنها 227 میلیون (رونالدو 96، نیل 101 و بنزما 35) ارزش دارند. این شش بازیکن نامشان در این مرحله حذفی لیگ قهرمانان اروپا بیش از همه قابل توجه است. نکته عجیب این جا است که سه مهاجم پاری ‌سن‌ ژرمن در سال جدید (2018 ) هرگز نتوانستند با هم بازی کنند.

آمار نشان می‌دهد مهاجمان psg (70 گل) روی فرم‌تر از bbc (38 گل) هستند. با این حال  آمار bbc در لیگ قهرمانان اروپا خیلی خوب است چون رونالدو در 11 بازی اخیرش در 10 دیدار گلزنی کرده است. مهاجم پرتغالی در مجموع 19 گل در بازی‌ها ذکر شده به ثمر رساند. آمار کنونی بازیکن مادرید گلزنی در هفت بازی پیاپی (فینال لیگ قهرمانان و شش بازی مرحله گروهی) است و در این زمینه در جایگاه چهارم قرار دارد. بهترین رکورد به رود فان نیستلروی تعلق دارد (گلزنی در 9 بازی پیاپی). ادینسون کاوانی از نوامبر 2016 تا اکتبر 2017 توانست رکورد هفت بازی پیاپی را به ثبت برساند.

مادرید در این فصل 88 گل به ثمر رسانده است (میانگین 2.2 گل در هر بازی) و تنها 43 درصد آنها توسط bbc به ثمر رسید. (23 گل رونالدو، 9 گل بیل و شش گل بنزما). پاری ‌سن‌ ژرمن 126 گل در این فصل به ثمر رسانده (3.32 گل در هر بازی) و سهم سه مهاجم این تیم 56 درصد گل‌ها است (28 گل کاوانی، 27 گل نیمار و 15 گل ام‌باپه).

مقایسه سه مهاجم مادرید و پاری سن ژرمن

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.