افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1396/11/25


            برگزاری نخستین نشست کادر سرپرستی بازیهای آسیایی جاکارتا

برگزاری نخستین نشست کادر سرپرستی بازیهای آسیایی جاکارتا

نخستین نشست کادر سرپرستی بازیهای آسیایی 2018 برگزار شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک ، نخستین نشست کادر سرپرستی کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا صبح امروز با حضور نصرالله سجادی برگزار شد.

با توجه به عملیاتی شدن برنامه های کاروان ورزشی اعزامی به بازیهای آسیایی 2018 جاکارتا اولین نشست کادر سرپرستی صبح امروز با حضور نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در محل مرکز نظارت بر تیمهای ملی برگزار شد.

در این نشست که سجادی سرپرست کاروان، اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی،  دهخدا رئیس فدراسیون دانشجویی، عاطفه اسلامیان مدیر واحد روابط بین الملل، هادی ساعی قهرمان المپیک و عضو هیات اجرایی، نماینده واحد حراست، پرویز خاکی، حمید سلامی مدیر واحد تشریفات و محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته ملی المپیک  درآن حضور داشتند، گزارشاتی از فعالیتهای صورت گرفته اعلام و برنامه های پیش رو نیز تشریح شد.
در ابتدای این نشست سرپرست کاروان اعزامی ایران با تاکید بر هماهنگی هر چه بیشتر تمامی واحدهای کمیته ملی المپیک و مرکز نظارت بر تیمهای ملی جهت پیشبرد اهداف کادر سرپرستی اظهار داشت: علیرغم تمام اطلاعاتی که از پراکندگی اماکن برگزاری مسابقات در شهرهای جاکارتا و پالمبانگ و همچنین ضعف ستاد برگزاری بازیها داریم اما مطمئنم با اتحاد و همدلی این تیم و همچنین رابطه خوب و نظام مندی که با وزارت ورزش و فدراسیون داریم و خواهیم داشت این ماموریت را به خوبی پشت سر می گذاریم.
 رحیمی و اسلامیان نیز در این نشست گزارشهای جامعی را از وضعیت میزبانی بازیها و فعالیتهای صورت گرفته ارائه دادند و مقرر شد تا باقی فعالیتها نیز با قدرت پیگیری شود.

در این نشست و پس از ارائه گزارش واحدهای فنی، امنیت، رسانه ، اسکان و تشریفات مقرر شد تا جهت هملاهنگی هر چه بیشتر، نشستهای ستاد اعزام دوشنبه هر هفته در محل مرکز نظارت بر تیمهای ملی برگزار شود.
انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.