افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

آموزش از راه دور دانشجومعلمان

آموزش از راه دور دانشجومعلمان

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان از برنامه‌ریزی معاونت فرهنگی و اجتماعی از سوی کارشناسان فرهنگی سراسر کشور برای فعالیت بیش از 852 کانال و گروه فرهنگی و اجتماعی برای بهره برداری دانشجو معلمان خبر داد و گفت: نظر به شرایط اجتماعی موجود و تمرکز بر آموزش از راه دور و فعالیت‌های مجازی از اسفند 1398 تا کنون بیش از 120 هزار دانشجومعلم در سراسر کشور از مطالب گروه های مذکور در فضای مجازی بهره برداری می‌کنند.

به گزارش ایسنا، دکتر علی محمدی درباره موضوعات گروه‌ها و کانال‌های ایجاد شده گفت: این گروه‌ها و کانال‌ها که توسط خود دانشجومعلمان تشکیل و زیر نظر کارشناسان فرهنگی اداره می‌شوند و در موضوعات مختلفی همچون قرآن و عترت، گردشگری، نویسندگی و اجرا، هلال احمر و....مشغول تولید محتوا و فعالیت هستند.

عضو هیات رییسه دانشگاه فرهنگیان خاطرنشان کرد : در حدود 15 گروه فرهنگی  مجازی، زیر نظر حوزه معاونت فرهنگی  و اجتماعی به صورت ملی و متناسب با عناوین ادارات این معاونت تولید محتوا برای استان‌ها را انجام می‌دهند. 

وی افزود : راه اندازی رادیو اجتماعی و برگزاری دوره توانمندسازی دانشجو معلمان از طریق سامانه هدف از دیگر اقدامات معاونت فرهنگی اجتماعی در راستای خدمت رسانی به دانشجومعلمان از طریق فضای مجازی است.

بنا بر اعلام روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان،  محمدی در پایان تصریح کرد:  پرداختن به تحقق شعار جهش تولید و بیانیه گام دوم انقلاب از رویکردهای مهم این معاونت در سال 1399 است که با استفاده از ظرفیت فضای مجازی بستر های اولیه آن فراهم شده است.

گزارش فعالیت‌های مجازی معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه فرهنگیان در پردیس‌ها و مراکز سراسر کشور در جدول زیر آمده است.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.