افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

امکان اسکان تعدادی از دانشجویان علوم پزشکی در خوابگاه‌های دانشجویی فراهم شد

امکان اسکان تعدادی از دانشجویان علوم پزشکی در خوابگاه‌های دانشجویی فراهم شد

معاون فرهنگی و دانشجویی وزیر بهداشت با ابلاغ بخشنامه‌ای بر اسکان دو گروه از دانشجویان علوم پزشکی در خوابگاه‌های دانشجویی تاکید کرد.

به گزارش ایسنا، دکتر سیما سادات لاری طی بخشنامه‌ای به دانشگاه‌های علوم پزشکی، اسکان دو گروه از دانشجویان علوم پزشکی در خوابگاه‌های دانشجویی را خواستار شد.

در این بخشنامه آمده است: 'با توجه به تعطیلی آموزش حضوری دانشگاه‌ها در مقاطع آموزشی مختلف و بسته شدن عمده خوابگاه‌ها جهت جلوگیری از همه‌گیری بحران کرونا تعدادی از دانشجویان به علت شرایط خاص معیشتی پس از تعطیلات نوروزی محلی جهت اسکان ندارند و به ناچار در حال زندگی در مسافرخانه‌ها و مهمانپذیرها و غیره هستند، همچنین تعداد تعدادی از دستیاران، کارورزان و سایر فراگیرانی که در امر درمان در بیمارستان‌ها حضور دارند، به علت نگرانی‌های متعدد از جهت ابتلای اعضای خانواده شامل والدین به فرزندان خود امکان حضور در منزل شخصی را ندارند.

دانشگاه‌های تابع وزارت بهداشت دستور فرمایید سازکارهای متناسب جهت اسکان موقت دو جامعه هدف مذکور تا کنترل هرچه سریعتر بحران کرونا فراهم شود.'

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.