افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.zoomit.ir

1398/06/02

بنیانگذار هوآمی خبر از توسعه شیائومی می بند 5 داد

بنیانگذار هوآمی خبر از توسعه شیائومی می بند 5 داد

خردادماه امسال،  معرفی شد. براساس اعلام وانگ هوانگ، بنیانگذار، رئیس هیئت مدیره و مدیر ارشد اجرایی شرکت هوآمی(huami) از زیرمجموعه‌های شیائومی، می بند 5 در مرحله‌ی توسعه قرار دارد.  

وانگ هوانگ در تماس تلفنی با wareable اعلام کرد: «در حال توسعه‌ی شیائومی می بند 5 هستیم.» وی در ادامه‌ی صحبت خود افزود: 

زمان دقیق معرفی و عرضه‌ی شیائومی می بند 5 هنوز مشخص نشده است. اما توسعه‌ی می بند 5 را با همکاری شیائومی آغاز کرده‌ایم. درنتیجه طولی نخواهد کشید که شاهد معرفی می بند جدید به بازار خواهیم بود. با وجودی که شیائومی می بند 4 به‌تازگی معرفی شده است، اما قصد داریم احتمالا برای سال بعد شیائومی می بند 5 را معرفی کنیم.

mi band 4 / می بند 4

باتوجه به گفته‌های وانگ هوانگ، زمان دقیق معرفی و عرضه‌ی می بند 5 هنوز به‌صورت قطعی مشخص نشده ولی به‌نظر می‌رسد باید اوایل سال 2020 منتظر رونمایی آن باشیم. حداقل می‌توانیم امیدوار باشیم چینی‌ها می بند جدید را درحدود ماه ژوئیه (خردادماه) و تقریبا یک سال پس از معرفی می بند 4 به بازار معرفی کنند.

اطلاعات خاصی در مورد مشخصات می بند 5 منتشر نشده است و باید منتظر بمانیم تا اخبار بیشتری در مورد آن به‌اشتراک گذاشته شود. می بند 4 فاقد gps است؛ بنابراین اگر مدل بعدی بتواند با بهره‌مندی از gps‌ و البته قیمت پایین به بازار عرضه شود، شیائومی به فروش خوبی دست خواهد یافت.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.