افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.zoomit.ir

1398/05/27

با تبلت نارتب مدل nt821 new مخصوص کودک و نوجوان آشنا شوید

با تبلت نارتب مدل nt821 new مخصوص کودک و نوجوان آشنا شوید

«فرزندان را محدود نکنید! تبلت را مدیریت کنید» شعار نارتب با تبلت‌هایی مخصوص کودک و نوجوان است که به‌تازگی پا به بازار گذاشته است. ارائه‌ی محصولاتی با قابلیت‌های منحصربه‌فرد برای گروه کاربران خاص، فضای مناسبی را شکل می‌دهد که مزایای بسیاری در پیش دارد. قطع دسترسی کودکان به فضای مجازی در حال حاضر امکان‌پذیر نیست. بهترین راهکار، ایجاد چارچوب‌هایی است تا خود کودک بتواند در آن فضا رشد و نمو پیدا کند. تبلت نارتب برای کاربران عمومی عرضه نشده و با هدف جلب رضایت کودک و نوجوان معرفی و عرضه‌ شده است. این تبلت از نسخه سفارشی‌شده‌ی اندروید مناسب گروه سنی کودک استفاده می‌کند تا والدین بتوانند مدیریت بهتری بر محتوای ارائه‌شده در فضای مجازی داشته باشند. 

فارغ از مشخصات سخت‌افزاری این تبلت، نرم‌افزار نقطه‌ی ایجاد تفاوت با سایر تبلت‌های بازار به شمار می‌آید. در ادامه همراه زومیت باشید تا به‌صورت ویدیویی نگاهی به این تبلت داشته باشیم و شما را با مهم‌ترین ویژگی‌های آن آشنا کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با تبلت‌های نارتب به وب‌سایت شرکت مراجعه کنید.

تماشا در آپارات

نظر شما در مورد این تبلت چیست؟

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.