افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.zoomit.ir

1398/05/01

مایکروسافت نام ویندوز دیفندر را به مایکروسافت دیفندر تغییر می‌دهد

مایکروسافت نام ویندوز دیفندر را به مایکروسافت دیفندر تغییر می‌دهد

مایکروسافت اعلام کرده است که قصد دارد سرویس windows defender atp را برای دستگاه‌های غیر ویندوزی نیز ارائه کند؛ به‌ همین‌ جهت، برند این سرویس محافظتی را از windows defender atp به microsoft defender atp تغییر می‌دهد. این تغییر هنوز در ویندوز 10 قابل مشاهده نیست، ولی به‌نظر می‌رسد که به‌زودی شاهد ارائه‌ی microsoft defender روی رایانه‌های مجهز به ویندوز 10 خواهیم بود.

گفته می‌شود غول ردموندی به‌دنبال انتشار مایکروسافت دیفندر در به‌روزرسانی 20h1 ویندوز 10 است که در ماه آوریل 2020 عرضه خواهد شد. البته فرایند تغییر نام از ویندوز دیفندر به مایکروسافت دیفندر از پیش آغاز شده و در به‌روز‌رسانی 20h1 شماره‌ی 18941 ویندوز 10 نام بعضی از قسمت‌های ویندوز دیفندر تغییر یافته است. برای مثال نام قسمت محافظ امنیتی windows defender exploit guard به microsoft defender exploit guard تغییر کرده است. البته عملکرد این بخش با قبل هیچ تفاوتی نکرده است و همچنان برای جلوگیری از نفوذ به ویندوز 10 به‌کار می‌رود.

گفتی است مایکروسافت دیفندر نیز با ویندوز دیفندر هیچ فرقی نداشته و عملکرد آن‌ها دقیقا مشابه یکدیگر است. با این‌ حال، ممکن است مایکروسافت همگام با این تغییر، قابلیت‌های پیشرفته‌ای را به ضدویروس خود اضافه کند. اگر چنین قابلیت‌های پیشرفته‌ای ارائه شوند، نه‌تنها در دستگاه‌های ویندوزی بلکه در دستگاه‌های مجهز به سایر سیستم‌های عامل مثل مک نیز قابل استفاده خواهد بود.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.