افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.zoomit.ir

1398/04/30

پیشنهاد تورهای تابستانی پر طرفدار برای تفریح های خانوادگی از آژانس آویسا

پیشنهاد تورهای تابستانی پر طرفدار برای تفریح های خانوادگی از آژانس آویسا

خرید آب بسته‌بندی برای کسانی که به هر دلیلی در محل زندگی یا کار خود از آب لوله‌کشی استفاده نمی‌کنند، فرایندی زمان‌بر و پرهزینه است. چه گوارا برای رفع این دغدغه در سال 1395 اقدام به ارائه‌ی سرویس اشتراک تهیه‌ی آب آشامیدنی بسته‌بندی کرد. مسئولان حاضر در غرفه‌ی چه گوارا در سالن الکام استارز واقع در نمایشگاه الکامپ 25 در مصاحبه با زومیت، سرویس اشتراکی خود را با شیوه‌ی تهیه‌ی شیر و روزنامه که در سال‌های نه‌چندان دور در سرتاسر دنیا متداول بود، مقایسه می‌کنند؛ با این تفاوت که این‌بار به‌لطف پیشرفت فناوری، سرویس‌های اشتراکی مدرن از جمله سرویس ارائه‌شده به‌وسیله‌ی چه گوارا با چاشنی تکنولوژی هوشمندتر از گذشته خواهند بود.

استارتاپ چه گوارا فعالیت خود را از شتاب‌دهنده‌ی آواتک با فروش اینترنتی برندهای واتا، آکوافینا، نستله، اکساب، دماوند و دی دی آغاز کرد. در حال حاضر، نزدیک به 1000 منزل مسکونی و شرکت کوچک و متوسط برای تأمین آب آشامیدنی مصرفی خود از سرویس چه گوارا استفاده می‌کنند و این تعداد به‌سرعت در حال رشد است.

چه گوارا / chegovara

درحال‌ حاضر تنها محصول چه گوارا آب آشامیدنی است، اما این استارتاپ نوپا قصد دارد درآینده‌ای نزدیک محصولاتی دیگر از جمله شیر، قهوه و دیگر نوشیدنی‌ها و دمنوش‌های گیاهی را نیز ازطریق سرویس اشتراکی خود ارائه کند. به‌گفته‌ی چه گوارا، توسعه‌ی زیرساخت توزیع دلیل اصلی به‌تأخیر افتادن اضافه‌شدن نوشیدنی‌های جدید به سبد محصولات چه‌گوارا بوده است. نماینده‌ی استارتاپ چه گوارا در این‌باره به زومیت گفت:

تمام تمرکز چه گوارا در دو سال اخیر ساختن سرویس توزیع هوشمند، بهینه‌کردن مسیرها و درنتیجه به‌حداقل رساندن هزینه‌ها بوده است.

غرفه‌ی استارتاپ چه‌گوارا از 27 تا 30 تیر در سالن الکام استارز واقع در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران دایر است.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.