افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.zoomit.ir

1398/04/30

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای الکامپ را آینه‌ای از صنف ict کشور می‌داند

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای الکامپ را آینه‌ای از صنف ict کشور می‌داند

نمایشگاه الکامپ امسال، برخلاف انتظار، با استقبال تعداد زیادی از شرکت‌ها و استارتاپ‌های داخلی و خارجی مواجه شده است؛ به‌طوری که محمدباقر اثنی‌عشری، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای، آن را بزرگ‌ترین الکامپ طی 25 دوره‌ی گذشته می‌داند. براساس اعلام اثنی‌عشری، الکامپ امسال با حضور حدود 1000 شرکت، در قالب 65 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و 32500 متر مربع مساحت مفید برگزار شد که از این فضا، 8 هزار متر مربع برای استارتاپ‌ها، 20 هزار متر مربع برای شرکت‌های حوزه‌ی ict، شامل شرکت‌های فعال در زمینه‌ی شبکه، آموزش، امنیت و اپراتورها و 2 هزار متر مربع برای دولت الکترونیک اختصاص دارد.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای می‌گوید امسال تقریبا تمام سالن‌ها در اختیار شرکت‌ها است. او رشد الکامپ را مرهون رشد حوزه‌ی ict می‌داند و باور دارد که الکامپ آینه‌‌ای از این صنف به‌شمار می‌آید. اثنی‌عشری در ادامه می‌افزاید که شعار «آینده‌ی بهتر»، نه‌تنها برای نمایشگاه الکامپ، بلکه به کل صنف ict تعلق دارد. او درخصوص انتخاب فصل تابستان برای برگزاری نمایشگاه می‌گوید، فصل پاییز و زمستان معایبی همچون کوتاهی روزها، درگیری بسیاری از کاربران در دانشگاه و مدرسه، مشکلات گرمایشی و ترافیک زیاد را به‌همراه دارد.

در ادامه از شما دعوت می‌کنیم تا ویدیوی کامل مصاحبه‌ی زومیت با محمدباقر اثنی عشری، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای را تماشا کنید:


سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.