افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.zoomit.ir

1398/02/29

کتاب تاریخچه بنتلی با قیمت 260 هزار دلار منتشر شد

کتاب تاریخچه بنتلی با قیمت 260 هزار دلار منتشر شد

بنتلی صدمین سالگرد تأسیس خود را با معرفی کتاب جشن گرفته است. این کتاب the bentley centenary opus نام دارد و وزنش به 26 کیلوگرم می‌رسد. در این کتاب، تاریخچه‌‌ی 100 ساله‌ی شرکت بنتلی در 800 صفحه بررسی شده است. در کتاب تاریخچه‌ی بنتلی، سرگذشت کارکنان و شرکت و تمامی خودروهای تولیدی ذکر‌ شده تا اکنون یکی از بهترین کتاب‌های منتشر‌شده در حوزه خودرو را شاهد باشیم. کتاب مذکور در سه نسخه‌ی متفاوت عرضه خواهد شد و به‌نظر می‌رسد از خودروهای بنتلی هم کلکسیونی‌تر باشد.

کتاب تاریخچه بنتلی

روی هر نسخه از کتاب‌ها، نشان شرکت بنتلی به‌کاررفته که مشابه نشان‌های موجود روی کاپوت خودروهای این شرکت است. نسخه‌ی صدسالگی (centenary edition) کتاب بنتلی در چهار انتخاب روکش چرمی موجود است که از آن‌ها در تودوزی خودروهای بنتلی هم استفاده شده است. جلد چرمی هماهنگ با روکش کتاب را نیز می‌توان سفارش داد. شرکت بنتلی، تنها 500 نسخه از کتاب تاریخچه‌ی خود را منتشر خواهد کرد. البته نسخه‌ی مولینر (mulliner edition) این کتاب هم دردسترس خواهد بود که فقط 100 نسخه از آن چاپ خواهد شد. کتاب مولینر در 17 انتخاب روکش چرمی متفاوت عرضه می‌شود و جلدش از جنس آلومینیوم به‌کاررفته در پیشرانه‌های بنتلی خواهد بود.

کتاب تاریخچه بنتلی

در داخل جلد آلومینیومی، قسمتی از جنس لاستیک خودرو مسابقه‌ای بنتلی speed 8 وجود دارد که قهرمان مسابقه 24 ساعته‌ی لمان شده است. خریدارانی که کتاب تاریخچه‌ی بنتلی را سفارش دهند، به‌صورت رایگان به تور کارخانه‌ی بنتلی فرستاده می‌شوند و یک شب در هتل پنج‌ستاره‌ی کافه‌رویال لندن اقامت خواهند کرد. در بخش مقدمه‌ی هر دو نسخه‌ی کتاب بنتلی و مولینر، عکسی از مالک و خودرو بنتلی‌اش در صفحه‌ای آراسته‌شده با دوخت دست وجود دارد. بدین‌ترتیب، مالکان خودروهای بنتلی هم به عضوی از تاریخچه‌ی شرکت تبدیل می‌شوند. نسخه‌ی قیراط (carat edition) سومین نسخه‌ی این کتاب خواهد بود که با الماس متعددی تزیین شده است. این نسخه، 260 هزار دلار قیمت دارد و گران‌ترین کتاب خودرویی جهان محسوب می‌شود.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.