افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.zoomit.ir

1398/02/29

مشخصات فنی فولکس واگن گلف با سیستم برق 48 ولت اعلام شد

مشخصات فنی فولکس واگن گلف با سیستم برق 48 ولت اعلام شد

فولکس واگن سال 2020 مدلی هیبریدی از گلف را به بازار خواهد فرستاد و هرازچندگاهی، بخش از مشخصات یا تیزرهای آن را منتشر می‌کند. حالا در جدیدترین اقدام، فولکس واگن در رویداد خودرویی vienna motor symposium سیستم نیم‌هیبریدی 48 ولتی این خودرو را رونمایی کرد. به‌گفته‌ی این خودروساز، گلف جدید درکنار باتری لیتیوم‌یونی 48 ولتی، به موتور ژنراتور 48 ولتی مجهز است که می‌تواند نیروی خود را با تسمه انتقال دهد. این موتور برقی نقش استارتر موتور بنزینی را نیز ایفا می‌کند و در مواقع لزوم، توانایی انتقال نیروی خود به چرخ‌ها را نیز دارد.

2020 volkswagen golf hybrid system

از دیگر توانایی‌های این سیستم، تبدیل نیروی حرکت خودرو به انرژی الکتریکی است؛ بدین‌ترتیب که در سراشیبی‌ها یا هنگام ترمزگیری، امکان بازیابی نیروی ترمز و شارژکردن باتری وجود دارد. باتری این خودرو نیز در زیر صندلی‌ سرنشین جلو نصب شده است. سپس، انرژی ذخیره‌شده را هنگام سرعت‌گیری می‌توان استفاده کرد.

2020 volkswagen golf hybrid system

سیستم نیم‌هیبریدی این خودرو به‌گونه‌ای طراحی شده که به‌محض برداشتن پا از روی پدال گاز، موتور خودرو را خاموش کند. به‌گفته‌ی فولکس واگن، این خاموش و روشن شدن موتور بدون تأخیر اتفاق می‌افتد و کمترین لرزش ممکن را نیز به‌همراه دارد. همین قابلیت به‌تنهایی توانسته مصرف سوخت خودرو را 0.4 لیتر در هر 100 کیلومتر کمتر کند.

2020 volkswagen golf hybrid system

این سیستم روی مدل‌های 1 و 1.5 لیتری موتور ea211 نصب می‌شوند و درکنار جعبه‌دنده‌ای دوکلاچه روی خودرو قرار خواهد گرفت. در آینده، فولکس واگن سیستم مشابهی برای سایر مدل‌های خود نیز طراحی خواهد کرد. با اینکه خودروهای هیبریدی آلایندگی و مصرف سوخت کمی دارند، فولکس واگن اعلام کرده همچنان بهترین راه کاهش آلایندگی، خودروهای تمام‌برقی هستند؛ به‌همین‌دلیل، این شرکت تا پایان سال 2019 مدل برقی جدیدی با نام id.3 معرفی خواهد کرد.

2020 volkswagen golf hybrid system

فولکس واگن id.3 به موتور برقی 201 اسب‌بخاری مجهز است که می‌تواند آن را به حداکثر سرعت 160 کیلومتربرساعت برساند. چند باتری برای این خودرو در نظر گرفته شده و می‌تواند شعاع حرکتی بین 330 تا 500 کیلومتر را فراهم کند.

2020 volkswagen golf hybrid system

 

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.