افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.zoomit.ir

1398/02/29

تدکس اصفهان؛ فرصتی برای اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجربیات

تدکس اصفهان؛ فرصتی برای اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجربیات

تدکس، رویدادی غیرانتفاعی با هدف اشتراک‌گذاری ایده‌ها و تجربیات است که به‌صورت مجوزی جداگانه از رویدادهای ted در سرتاسر جهان برگزار می‌شود. رویداد تدکس طبق استانداردهای اعلام‌شده از طرف تد و با احترام به قوانین محل برگزاری، در شهرهای متعددی در جهان برگزار می‌شود. اصفهان، همواره یکی از میزبانان مهم رویدادهای تدکس در ایران بوده است که با دریافت مجوز به‌نام تدکس اصفهان، قصد برگزاری رویدادهای بیشتر و منظم‌تری در سطح استان دارد.

تاکنون 20 سخنران در رویدادهای متنوع تدکس اصفهان حضور یافته‌اند و ایده‌ها و تجربیات خود را با شرکت‌کننده‌ها در میان گذاشته‌اند. ویدئوی تمامی سخنرانی‌های قبل تدکس اصفهان در کانال آپارات این رویداد قابل مشاهده است. سخنرانان رویدادهای تدکس افرادی هستند که ایده‌ای ناب یا تجربه‌ای با ارزشِ اشتراک داشته‌اند. آن‌ها در صنایع گوناگون فعالیت کرده‌اند و با هدف ارائه‌ی نکاتی کاربردی به شرکت‌کننده‌ها، روی سن تدکس حضور یافته‌اند.

باتوجه‌به توضیح بالا، هر فردی که ایده‌ای ناب یا تجربه‌ای جذاب داشته باشد، می‌تواند برای رویداد تدکس اصفهان ثبت‌نام کند. به‌علاوه اگر فردی را مناسب سخنرانی در این رویداد می‌دانید، می‌توانید با مراجعه به لینک منبع، او را به برگزارکننده‌ها پیشنهاد دهید. به‌علاوه در همان لینک نیز می‌توانید برای رویداد آتی پیش‌ثبت‌نام رایگان انجام دهید. زومیت به‌عنوان حامی رسانه‌ای تدکس اصفهان، اطلاع‌رسانی و تهیه‌ی گزارش از آن را بر عهده دارد که نمونه‌ای از آن را می‌توانید در گزارش رویداد قصه‌های ناگفته، مطالعه کنید.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.