افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/02/29


            تصویب سند راهبردی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

تصویب سند راهبردی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) از تصویب سند راهبردی این دانشگاه در افق 1404 خبر داد و گفت: بر این اساس،در پایان 1404 بایستی 20 درصد دانشجویان این دانشگاه را دانشجویان خارجی تشکیل دهند.

به گزارش ایسنا، سید ابوالحسن نائینی صبح امروز در نشست روز روابط عمومی که در دفتر دانشگاه دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد، اظهار کرد: سند راهبردی دانشگاه در افق 1404 تصویب شد و باید در راستای آن حرکت کرد.

وی با اشاره به اینکه سند راهبردی شامل تمام حوزه‌های آموزشی، فرهنگی، عمرانی، بین‌الملل می‌شود، افزود: در این سند تعداد دانشجویان 10 هزار دانشجو پیش‌بینی‌شده است و تعداد دانشجویان خارجی باید افزایش پیدا کند به‌گونه‌ای که در پایان 1404 باید حدود 20 درصد دانشجویان را دانشجویان خارجی تشکیل دهند.

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) عنوان کرد: در سند 1404 دانشگاه تعداد مقالات isi، پژوهشی و تحقیقاتی پیش‌بینی‌شده است و این سند بر کیفیت تأکید ویژه‌ای دارد.

وی با اشاره به اینکه بر اساس این سند توسعه رشته‌های تحصیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا خواهد بود، خاطرنشان کرد: درصدد هستیم در مقطع کارشناسی ارشد برای رشته مهندسی شتابگر ملی مجوز راه‌اندازی را دریافت کنیم که در صورت دریافت مجوز تا مهرماه راه‌اندازی خواهد شد.

نائینی بیان کرد: به دنبال راه‌اندازی رشته خوشنویسی در مقطع کارشناسی هستیم چراکه قزوین پایتخت خوشنویسی است.

وی در اشاره به روز روابط عمومی عنوان کرد: اطلاع‌رسانی درست و صحیح ازجمله ابزارهای مدیریت است که باید صحیح به کار گرفته شود و در این میان عملکرد فعالان روابط عمومی نقش بسزایی در مدیریت دارد.

رئیس دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) تصریح کرد: اگر اطلاع‌رسانی دقیق باشد در موفقیت‌های سازمان تأثیرگذار خواهد بود و بایستی فعالیت‌های تحقیقاتی اطلاع‌رسانی شود؛ روابط عمومی‌ها باید دقت کنند درگیر شایعات فضای مجازی نباشند و اخبار درست و صحیح را منتشر کنند.
 

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.