افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.zoomit.ir

1398/01/06

اپل آرکید؛ پلتفرم بازی اپل با پرداخت حق اشتراک

اپل آرکید؛ پلتفرم بازی اپل با پرداخت حق اشتراک

رویداد show time هم‌اکنون درحال‌برگزاری است و اپل در جریان آن، سرویس جدیدی به‌نام apple arcade را رونمایی کرد. پلتفرم جدید گیمینگ اپل به کاربر اجازه‌ی تجربه‌ی بازی‌ روی تمام دستگاه‌های مبتنی بر ios و مک را می‌دهد. البته، کاربران اپل تی‌وی نیز می‌توانند از این سرویس نیز استفاده کنند. این سرویس برای استریم بازی روی ios تدارک دیده نشده و اپل هنوز وارد بازی جدید استریم بازی نشده که شرکت‌هایی همچون سونی، مایکروسافت، گوگل و انودیا به آن ورود کرده‌اند.

اپل آرکید

اپل آرکید درحقیقت، سرویس بازی با پرداخت حق اشتراک برای تجربه‌ی بازی‌هایی است که ازطریق اپ‌استور نصب می‌شوند. بیش از یک میلیارد نفر از مردم جهان از اپ‌استور بازی دانلود کرده‌اند و بیش از 300,000 بازی در این فروشگاه موجود است. اپل به‌دنبال آوردن برخی از بهترین عناوین بازی‌های استور خود به این سرویس اشتراکی است. طبق اعلام اپل، 100 عنوان جدید و ویژه به‌زودی در اپل آرکید برای ios و مک و اپل تی‌وی دردسترس خواهد بود.

اپل آرکید از پاییز 2019 ازطریق تب‌ جدیدی در اپ‌استور برای ios و مک و اپل‌ تی‌وی در 150 کشور جهان دردسترس کاربران خواهد بود. 

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.