افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

پخش سری «جومانجی» و آثار یک بازیگر اکشن در شبکه نمایش

پخش سری «جومانجی» و آثار یک بازیگر اکشن در شبکه نمایش

در راستای اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی با هدف جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، شبکه نمایش در این هفته از مرور آثار مطرح، به مرور آثار ساموئل ال جکسون، هنرپیشه، کارگردان و تهیه‌کننده می‌پردازد.

به گزارش ایسنا، بنا بر اعلام روابط عمومی شبکه نمایش، این هفته همزمان با ادامه تغییرات جدول پخش، مرور آثار ساموئل ال جکسون نیز از این شبکه پخش می‌شود.

فیلم‌های سینمایی ایرانی باکس ساعت 13، به ترتیب از شنبه 30 فروردین‌ماه تا جمعه 5 اردیبهشت‌ماه، فیلم‌های 'قهوه اسپرسو،' 'میش'، 'کاغذ پرماجرا'، 'من+دشمن'، 'مریم و میتیل'، 'زرد قناری' و 'خانه‌ای کنار ابرها'هستند.

فیلم‌های منتخب ساعت 15 به پخش فیلم‌های سینمایی 'اگه میتونی منو بگیر'، 'سرآشپز'، 'مارک تواین در جستجوی طلا'، 'بهترین دوست من'، 'نامه‌رسان'، 'شروع تازه' و 'ماشین دیوانه' اختصاص خواهد داشت.

این هفته روند پخش فیلم‌های سینمایی دنباله‌دار ساعت 19 به ترتیب با پخش سری فیلم‌های 'شرلوک-سه نشانه، شرلوک-'، 'آخرین سوگند او'، 'جومانجی'، 'جومانجی به جنگل خوش آمدید' و 'نهنگ آزاد 1، 2و 3' دنبال می‌شود.

در ساعت 21 شب‌های این هفته، شبکه نمایش به مرور آثار ساموئل ال جکسون هنرپیشه، کارگردان و تهیه‌کننده می‌پردازد. دوران بازیگری این بازیگر که بیشتر با بازی در نقش‌های فیلم‌های اکشن شناخته می‌شود، زمانی رقم خورد که کوئنتین تارانتینو در سال 1993 از او درخواست کرد تا نقش جولز وینفیلد در فیلم «قصه‌های عامه‌پسند» را ایفا کند. نقشی که به بهترین نقش آفرینی دوران بازیگری ساموئل ال جکسون تبدیل شد و همچنین نامزدی اسکار بهترین بازیگر نقش مکمل مرد را برای او به ارمغان آورد.

همچنین از شنبه 30 فروردین‌ماه تا جمعه 5 اردیبهشت‌ماه به ترتیب فیلم‌های: 'جهنده'، 'ایموس و اندرو'، 'شک معقول'، 'مرد'، 'کونگ جزیره گمشده'، 'تغییرمسیر' و 'مربی کارتر' آثاری هستند که با بازی ساموئل ال جکسون از شبکه نمایش پخش خواهند شد.

بخش مربوط به فیلم‌های جذاب ساعت 23 این شبکه از شنبه تا جمعه فیلم‌های 'تماس تصادفی'، 'درست مثل بهشت'، 'خانه 99'، 'شهر'، 'خبرچین'، 'رکسان' و 'فراتر از فریب' است.

فیلم‌های کلاسیک در ساعت یک بامداد نیز به 'رد گربه'، 'آسمان زرد'، 'سایه یک شک'، 'استاکر'، 'بازگشت به ویچ مانتین'، 'دیدی'، 'مشابه آقای رئیس' و 'چهار صد ضربه' اختصاص دارد.


انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.