افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/30

مریم نشیبا در روزگار کرونا هم از عشق می‌گوید + فیلم و صدا

مریم نشیبا در روزگار کرونا هم از عشق می‌گوید + فیلم و صدا

مریم نشیبا که صدایش با روایت «شب بخیر کوچولو» برای بسیاری از ما ایرانی‌ها آشناست، در روزگار کرونا، با آرزوی اینکه هر چه زودتر این ویروس از کشورمان و دنیا رخت ببندد، در عین حال می‌گوید: این ویروس تلنگری برایم داشت؛ تلنگری مثبت و آن اینکه فرصت زندگی خیلی کم است.

به گزارش ایسنا، مریم نشیبا - هنرمند پیشکسوت رادیو و راوی برنامه قدیمی «شب بخیر کوچولو» - به پویش مشاهنر پیوسته است؛ پویشی که بر همراهی هنرمندان با مردمی که روزهای سخت قرنطینه را تحمل می‌کنند، تاکید دارد.

نشیبا در ویدئویی که در اختیار مشاهنر قرار داده است، می‌گوید: با وجود اینکه این ویروس خیلی بلا بود و هست، ان‌شاءالله هرچه زودتر رخت ببندد و برود. این ویروس تلنگری برای من داشت، تلنگری مثبت و آن اینکه فرصت زندگی خیلی کم است. باید بزرگوارتر از آن بود که رنجید و نجیب‌تر از آن بود که رنجانید.

این گوینده در ادامه صحبت‌هایش بالاترین منش آدمی را محبت و عشق عنوان می‌کند و ادامه می‌دهد: این‌ها را از هم دور نکنیم. صبر را پیشه کنیم و امید داشته باشیم که هر چه زودتر به لطف مسوولان، به لطفِ پزشکان عزیز، به لطف پرستاران، به لطف همه کسانی که در این زمینه تلاش می‌کنند و به لطف همه مردم نازنین و دلسوزمان هر چه زودتر ریشه این بلا کنده شود و ما دوباره بتوانیم در کنار هم باشیم.

در ادامه می‌توانید ویدئوی صحبت‌های مریم نشیبا را مشاهده کنید:

مریم نَشیبا زاده‌ی 1325 در تهران و آموزگار و گوینده‌ی رادیو و تلویزیون است و اجرای برنامه‌ «شب‌به‌خیر کوچولو» را از سال 1369 شروع و هم چنین مجری برنامه گلبانگ، از رادیو ایران است.

این گوینده پیشکسوت درزمینه? کار تلویزیونی نیز، ضمن گویندگی در برنامه‌های مستند علمی و آموزشی و برنامه‌های تلویزیونی سینما دو و سینما چهار، اجرای مجموعه‌های صداهای ماندگار و روز نوروز را برعهده داشته‌است.

در فایل زیر هم بخش‌هایی از صدای این بانوی هنرمند در برنامه «شب بخیر کوچولو» را شنوا باشید:

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.