افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

پخش دو مجموعه کوتاه از رادیو نمایش

پخش دو مجموعه کوتاه از رادیو نمایش

دو مجموعه کوتاه نمایش رادیویی «صندوق» و «بن‌بست» به کارگردانی داریوش شهبازی از رادیو نمایش پخش می‌شود. 

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، مجموعه نمایش رادیویی «صندوق» فضایی کمدی همراه با نقد اجتماعی دارد و داستان آن درباره شخصی است که به تازگی مدیر شده و دستور افتتاح صندوق انتقادات می‌دهد که با پیشنهادات عجیبی روبه‌رو می‌شود.

مجموعه «صندوق» با هنرمندی عبدالعلی کمالی و عباس توفیقی در هفت قسمت از روز شنبه (30 فروردین‌ماه) ساعت 6:30 روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و تکرار آن ساعت 17:15 است.  

همچنین مجموعه نمایشی «بن‌بست» در هفت قسمت و با محوریت موضوعی روان‌شناسی به مشکلات اخلاقی و روانی که پیامد ظهور شبکه‌های اجتماعی مجازی است و راه‌حل برطرف کردن آن‌ها می‌پردازد.

مجموعه نمایشی «بن‌بست» با هنرمندی مینو جبارزاده، شیما جان قربان و بهادر ابراهیمی از 28 اردیبهشت‌ماه روی آنتن رادیو نمایش می‌رود.

دو مجموعه کوتاه  نمایش رادیویی «صندوق» و«بن‌بست» به نویسندگی مجید حیدری، کارگردانی داریوش شهبازی، تهیه‌کنندگی مهدیه تقی‌زاده، صدابرداری فرزاد شریفی و افکتوری نازنین حسن‌پور به‌تازگی در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده‌اند. 

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.