افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

بازار جشنواره فیلم کن آنلاین برگزار می شود

بازار جشنواره فیلم کن آنلاین برگزار می شود

در حالی که آینده جشنواره کن 2020 در هاله‌ای از ابهام قرار دارد، مسئولان این رویداد سینمایی از برگزاری بازار فیلم کن امسال (marché du film) به صورت آنلاین در اواخر ماه ژوئن خبردادند.

به گزارش ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر، به دلیل بحران جهانی شیوع ویروس کرونا، جشنواره کن امسال تاریخ اصلی خود را که ابتدا از 12 تا 23 ماه می (23 اردیبهشت تا 3 خرداد) بود به تعویق انداخت و اعلام کرد پایان ماه ژوئن و اوایل جولای را به عنوان گزینه اصلی خود برای برگزاری جشنواره در نظر گرفته اما با صحبت‌های دو ر وز گذشته «امانوئل مکرون» رئیس‌جمهور فرانسه مبنی بر تمدید شرایط قرنطینه در این کشور تا تاریخ 11 می (22 اردیبهشت) و ممنوعیت برگزاری هر جشنواره و رویدادی تا اواسط ماه جولای (اواخر تیرماه)، برگزاری جشنواره کن و رویدادهای جنبی آن عملا در بازه زمانی جدید درنظر گرفته‌شده غیرممکن شده است. 

روز گذشته بخش‌های جنبی جشنواره شامل دوهفته کارگردانان، هفته منتقدین و انجمن سینمای مستقل و توزیع اعلام کردند با توجه به شرایط پیش‌آمده و شیوع ویروس کرونا امسال برگزار نمی‌شوند و حالا بازار فیلم کن که از بااهمیت‌ترین رویدادهای جهان در حوزه فروش، توزیع و معرفی آثار سینمایی است نیز اعلام کرده دوره سال 2020 خود را به صورت آنلاین و در اواخر ماه ژوئن برگزار می‌کند. 

هنوز سرنوشت بخش اصلی جشنواره کن امسال مشخص نیست و دست‌اندرکاران این رویداد سینمایی در بیانیه‌ای اعلام کرده‌اند در حال بررسی تمامی گزینه‌های ممکن برای تحقق بخشیدن به جشنواره هستند. 

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.