افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

نامه 59 استاد زبان فارسی لبنان به‌ پویش «نه به تحریم»‌

نامه 59 استاد زبان فارسی لبنان به‌ پویش «نه به تحریم»‌

پنجاه و نه نفر از استادان زبان و ادبیات فارسی و ایران‌شناسان لبنانی با ارسال نامه‌ای، به‌ پویش «نه به تحریم»‌ و حمایت و همدردی با ملت ایران پیوستند.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، در این نامه آمده است: خلقت بشر بر پایه محبت استوار و محبت اساس هستی است. یکی از بزرگترین نیازهای بشر اتحاد و همبستگی به خصوص در زمان مشکلات است.

واقعیت امر این است که ویروس کرونا به یک اپیدمی جهانی تبدیل شده و مهار و کنترل آن مسئولیت مشترکی بر دوش همه انسان‌های کره زمین است.

حال که چندین کشور همبستگی خود را با شعار «نه به تحریم در مبارزه با کرونا» اعلام کرده‌اند، ما استادان زبان و ادبیات فارسی در لبنان نیز همبستگی و همدردی خود را در این رابطه اعلام کرده و خواستار رفع کامل تحریم‌های ظالمانه هستیم  و این ندای بشردوستانه را با عنوان «همه با هم علیه تحریم در مبارزه با کرونا»  سر می‌دهیم تا وجدان بشریت بیدار شود.

بنی‌آدم اعضای یک پیکرند / که در آفرینش ز یک گوهرند       

چو عضوی به درد آورد روزگار / دگر عضوها را نماند قرار

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.