افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

توصیه بازیگر پیشکسوت به مردم و دولتمردان #شعرخوانی از سیاوش کسرایی

توصیه بازیگر پیشکسوت به مردم و دولتمردان #شعرخوانی از سیاوش کسرایی

کاظم هژیرآزاد با درخواست از مردم برای جلوگیری از بیرون رفتن‌های غیرضروری، از بزرگمردان سیاست خواست دستگیر کسانی باشند که زندگی‌شان وابسته به خدمات است و نمی‌توانند که در منزل بمانند.

به گزارش ایسنا، این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که به پویش مُشاهنر (همراهی هنرمندان با مردم در قرنطینه خانگی) پیوسته، در ویدیویی توصیه کرده تا مردم همچنان در خانه‌ها بمانند و  نیز آرزو کرده است که ان‌ شاءالله شرّ این کرونای منحوس از سر ملت‌های جهان کم شود.

او در این پیام ویدیویی که به خبر پیوست شده است، پس از خواندن قطعه‌ای از سیاوش کسرایی گفته است: «روزهای سختی را می‌گذرانیم، خواهش من است تا جایی که می‌توانید از خانه‌هایتان بیرون نیایید. خواهش دیگرم از دولت و بزرگمردان سیاست است. شما که می‌دانید چه کسی دارد و چه کسی ندارد؟ یارانه بگیران شما که هستند و که نیستند؟ مشاغل آزاد را خوب می‌شناسید؛ بنابراین خواهش می‌کنم دستگیرشان باشد. آن‌هایی که زندگی‌شان وابسته به خدمات است و نمی‌توانند که بیرون نیایند. دو ماه کیسه را شل کنید و به آن‌ها برسید.»

ویدیو صحبت های هژیر آزاد را در اینجا می توانید ببینید:

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.