افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/07

گزارشی از ارتباط با خانواده‌های ایثارگران استان قم در روزهای کرونایی

گزارشی از ارتباط با خانواده‌های ایثارگران استان قم در روزهای کرونایی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قم گفت: در قالب طرح تماس تلفنی با 2402 نفر از خانواده‌های شهدا طی اسفند ماه سال 98 تماس تلفنی برقرار شده است.

به گزارش ایسنا، حجت‌الاسلام حسن هنرمند با اشاره با دیدارهایی که با خانواده شهدای استان قم انجام شده است توضیح داد: تا بهمن ماه سال گذشته حدود 10هزار و 660 دیدار حضوری انجام گرفته، اما با شیوع ویروس کرونا و عدم امکان دیدار حضوری در منازل خانواده‌های شهدا، طرح تماس تلفنی با خانواده‌های شهدا به منظور ایجاد ارتباط موثر و تفقد و دلجویی از خانواده‌ها از اسفند ماه سال 98 آغاز و همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: در قالب طرح تماس تلفنی با 2402 نفر از خانواده‌های معظم شهدا طی اسفند ماه سال 98 تماس تلفنی برقرار شده است. در قالب طرح سپاس 13هزار نفر از خانواده‌های شهدا و ایثارگران استان قم مورد تفقد و دلجویی قرار گرفتند.  در این طرح کلیه کارکنان بنیاد در تمام سطوح مدیریتی اعم از مدیرکل، روسای مناطق ، معاونان، مدیران، روسای ادارات و کارشناسان با جامعه هدف ارتباط برقرار کرده و جویای احوال ایشان شده و از ایشان تفقد به عمل می‌آورند.

حجت‌الاسلام هنرمند افزود: در این طرح والدین و جانبازان بستری در بیمارستان‌ها و منازل در اولویت تماس‌ها قرار گرفتند. این طرح به منظور استمرار ارتباط موثر با خانواده‌های شهدا و ایثارگران در حال اجرا است.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.