افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.jahannews.com

1399/01/07

کارن همایون فر: «خروج» حاتمی‌کیا را هزار بار دیده‌ام  width=150 height=95/> </div> </a> 
</div> <div class=special-comments> <span class=vizheh-comment> </span> <a href=/news/722578/کارن-همایون-فر-خروج-حاتمی-کیا-هزار-بار-دیده-ام#list target=_blank> 2 نظر</a> 
 </div> <div class=nazar_vizhe> <a href=news/722578/کارن-همایون-فر-خروج-حاتمی-کیا-هزار-بار-دیده-ام#send_comment target=_blank> نقطه نظرتان را بیان کنید</a> </div> </div> 
            <div class=specail-padding> <div class=first-routitr> <a href=/news/722578/کارن-همایون-فر-خروج-حاتمی-کیا-هزار-بار-دیده-ام target=_blank> کارن همایون فر:</a> 
</div> <h3

کارن همایون فر: «خروج» حاتمی‌کیا را هزار بار دیده‌ام width=150 height=95/>

به گزارش جهان نیوز، آهنگساز با سابقه سینما در گفت‌وگو با میزان، پیرامون ساخت موسیقی فیلم سینمایی «روز بلوا» گفت: «روز بلوا» در کارنامه کاری من فیلم خاص و عجیبی است، کار کردن برای این فیلم برای شخص من بسیار سخت بود. 

این آهنگساز برجسته کشور درباره نوع موسیقی فیلم سینمایی «روز بلوا» اضافه کرد: موسیقی در فیلم سینمایی «روز بلوا» زمان زیادی دارد و در فیلم حل می‌‌شود. این موسیقی از عمد به این سمت طراحی شد که هم باشد و هم اینکه مخاطب آن را نشنود.

وی در همین راستا ادامه داد: در این فیلم باید به یک موسیقی تکرار شونده، ملتهب و پیچشی می رسیدم تا بلوای موجود در فیلم «روز بلوا» را به خوبی نمایش بگذارد، من تمام سعی خودم را برای رسیدن به این ملودی انجام دادم و امیدوارم مخاطب هم با آن ارتباط برقرار کند.
 
آهنگساز فیلم سینمایی «خروج» درباره ساخت موسیقی برای این فیلم اذعان کرد: فیلم سینمایی «خروج» را لحظه به لحظه هزاران بار دیدم، فیلم‌های حاتمی کیا در هر صورت همیشه خوب هستند و امیدوارم این فیلم هم با مخاطبان خود در اکران ارتباط برقرار کند. 

همایون فر با اشاره به حضور دوباره خود در آثار «ابراهیم حاتمی کیا» خاطرنشان کرد: من کارهای زیادی را با ابراهیم حاتمی کیا داشته ام، به نوعی به یک زبان مشترک با وی رسیده‌ام که خودش لذت کار با وی را دوچندان می‌کند.
سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.