افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/06

پیام تسلیتی برای درگذشت «حاج حسین اسداللهی»

پیام تسلیتی برای درگذشت «حاج حسین اسداللهی»

سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش در پیامی عروج سردار رشید اسلام حاج حسین اسداللهی را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا در این پیام آمده است: «مردم ایران اسلامی در تمامی برهه‌های تاریخی و پیچ و خم روزگار همواره انسان‌های مخلص و بی‌ادعایی را در کنار خود دیده‌اند که در اوج گمنامی برای آسایش و آرام هموطنان خود از هیچ کوششی فروگذار نکردند. برایشان فرقی نداشت که خط مقدم جبهه و جهاد در کجاست و سلاح در دست‌شان چیست. گاهی به سلاح تفنگ و قلم و گاهی به زبان فصیح مسلح بودند تا در نبرد با دشمن یار و یاور مظلومان باشند.
سردار رشید اسلام حاج حسین اسداللهی نمونه بارزی از این انسان‌های وارسته بود که چه در هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در نبرد با تکفیری‌ها بارها تا مرز شهادت پیش رفت و برای لقای الهی سر از پا نمی‌شناخت. در سنگر خدمت‌رسانی و مردم یاری همواره پیش قدم بود و دفاع از مردم در سیل و زلزله برایش همچون حضور در جبهه‌های دیگر بود.
سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش فقدان این رزمنده دلاور و سردار سپاه اسلام را تسلیت  گفته و برای ایشان از خداوند متعال علو درجات و برای بازماندگان و همسنگران صبر مسئلت می‌کند.

 انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.