افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/06

افزایش فروش کتاب‌های صوتی در نوروز کرونایی

افزایش فروش کتاب‌های صوتی در نوروز کرونایی

مدیرعامل «نوار» از افزایش فروش کتاب‌های صوتی نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد و دلیل این موضوع را ماندن مردم در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و اجرای پویش «کتاب_خانه» دانست.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا شربیتان - مدیرعامل پلتفرم نوار - با اعلام این موضوع، گفت: ماندن مردم در خانه برای جلوگیری از گسترش ویروس کرونا و اجرای پویش «کتاب-خانه» که کتاب‌های الکترونیک و صوتی را با تخفیف 70 و  80 درصدی عرضه می‌کند در این افزایش تاثیر داشته است.

او افزود: با اجرای این پویش از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناشران استقبال خوبی کرده‌اند و اگرچه اطلاع‌رسانی خبری در این باره صورت گرفته، اما نیاز است که تبلیغات بیشتری درباره این طرح صورت گیرد.

شربیتان در ادامه بیان کرد: حدود پنج سال پیش کمتر از 100 کتاب صوتی در بازار وجود داشت اما اکنون تعداد این آثار در بازار به بیش از شش هزار کتاب صوتی رسیده است که حقوق مؤلف و ناشر کاملا رعایت شده است. در ابتدا کمتر از 20 گوینده کتاب وجود داشت اما هم‌اکنون بیش از 900 گوینده مشغول به فعالیت هستند. این نشانگر آن است که مردم از کتاب‌های صوتی استقبال کرده‌اند.

مدیرعامل نوار با تاکید بر افزایش فروش کتاب‌های صوتی در اواخر و ابتدای سال جدید عنوان کرد: میزان فروش کتاب نسبت به سال گذشته افزایش پیدا کرده اما برای مشخص کردن جزئیات آن نیاز به زمان داریم.

 در قالب پویش کتاب_خانه پلتفرم‌های فیدیبو، طاقچه، نوار، کتابراه، کتابیکا، فراکتاب و پژوهان با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی کتاب‌های بزرگسال خود را با  70درصد و کتاب‌های کودک و نوجوان را با 80 درصد تخفیف عرضه خواهند کرد.

 انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.