افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

تبریک فرمانده نیروی هوایی ارتش به امیر سرلشکر موسوی

تبریک فرمانده نیروی هوایی ارتش به امیر سرلشکر موسوی

امیر سرتیپ نصیرزاده طی پیامی، فرا رسیدن 29 فروردین، روز ارتش را به فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

به گزارش  ایسنا به نقل از ارتش، متن پیام به این شرح است:

حضور امیر سرلشکر سیدعبدالرحیـم موسوی
فرمانده محترم کـل ارتش جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم
با صلوات بر محمد و آل محمد (ص)
از آن بهار شکفتن گل هفتاد و دو برگ و بانگ «یا سیوف خذینی» در هلهله تاریک دیـو و رجـز روشن «انی احامی ابدا عن دینی»، از آن روز که علی اکبر (ع) به فرق شکافته، شق القمر دیگری شد و کهکشان راه شیری به بزرگی اصغـر (ع) در برابر تیر سه شعبه غبطه خورد و ساقی رشید مولای آزادگی‌ها عَلَمِ عشق بر بـام سماوات بـرد، سلوک عاشورایی ما این شـد که نامه عهد رابه گلواژه های زخم و خون و آزادگی بنویسیم.

ارتش جمهوری اسلامی ایران عرصـه حضـور اهـل ولایتی است کـه ایستادن را بـه نـام علی (ع)  آموختـه اندو بـا شیـر اشـک عـزای حسین (ع) بـزرگ شـده اند و در هشت فصـل عاشقـی ایـن سرزمیـن ناف بزرگی‌شان‌ را با سر نیزه بریده اند.

باعث سرور و اسباب افتخار است که ضمن گرامی داشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی قهرمان، 29 فـروردین، روز ارتش جمهـوری اسـلامی ایـران را بـه جنابعـالی تبریک عـرض نموده و از درگاه رفیع خداوند متعال، در سایـه عنایت حضرت ولی‌عصر (عج) و برکتِ راهنمـایی‌هـای نایب بر حقش، فرماندهی معظم کل قوا ،حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)ت ـوفیـق روزافـزون ارتش جمهوری اسلامی ایران را مسئلت می‌نمایم.

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.