افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/29

آخرین وضعیت استان مازندران از زبان رئیس مجمع نمایندگان این استان

آخرین وضعیت استان مازندران از زبان رئیس مجمع نمایندگان این استان

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران گفت: روند مراجعه بیماران و افراد معمولی به بیمارستان‌های استان‌های شمالی کم‌تر شده است. مردم خودقرنطینگی را ادامه دهند.

علی محمد شاعری در گفت‌وگو با ایسنا در مورد آخرین وضعیت شیوع ویروس کرونا در استان مازندران گفت: طبق گزارش‌هایی که داریم ویروس کرونا در استان‌های شمالی مدیریت شده است. روند مراجعه بیماران یا افراد معمولی به بیمارستان‌ها کم‌تر شده است.

رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران با بیان‌این‌که « مراجعان بیمارستان‌ها کمتر از  قبل از عید است» گفت: در واقع، مراجعان به بیمارستان‌های استان‌های شمالی کاهش داشته است. این کاهش البته به این معناست که مردم باید خودقرنطینگی‌ را ادامه دهند. اگر مردم همکاری لازم را داشته باشند، میت‌وانیم به‌ وضعیت نسبتا مطلوب در استان‌های مازندران و گیلان برسیم.

شاعری در پایان گفت: هنوز کم و کاستی‌هایی وجود دارد اما عمده کاستی‌ها از طرف ستاد مبارزه با کرونا برطرف شده است. رسیدن ‌به وضعیت مطلوب، موفقیت بزرگی برای بخش بهداشت و درمان کشور خواهد بود.

انتهای‌ پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.