افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/27

ساری: زندگی اقتصادی جامعه آماری بسیاری با مشکل مواجه شده است

ساری: زندگی اقتصادی جامعه آماری بسیاری با مشکل مواجه شده است

یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه «زندگی اقتصادی جامعه آماری بسیاری با مشکل مواجه شده است» گفت: دولت در زمینه فاصله‌گذاری هوشمند با تامل بیشتری تصمیم بگیرد و مردم هم با دقت بیشتری دستورات ستاد مبارزه با کرونا را به دقت اجرا کنند.

علی ساری در گفت‌وگو با ایسنا در مورد طرح فاصله‌گذاری هوشمند اظهار کرد: اجرایی کردن هر شکلی از قرنطینه، بحث اقتصادی و سلامت مردم را پیش می‌کشد. در حال حاضر اجرایی کردن مصوبات سازمان بهداشت جهانی در کشور ما، با بعضی متغیرهای اقتصادی همخوان نیست. پس طبیعی است که بحث‌های بینابین در بگیرد که هم مسئله سلامت را پوشش دهد و هم اقتصاد را.

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس خطاب به مسئولان و مردم گفت: پیشنهاد من این است که دولت در زمینه فاصله‌گذاری هوشمند با تأمل و تأنی بیشتری تصمیم بگیرد و از طرف دیگر مردم هم نسبت به فاصله‌گذاری اجتماعی حساس‌تر باشند و به دقت دستورات ستاد مبارزه با کرونا را به دقت اجرا کنند. اگر این اقدامات دوسویه را به خوبی انجام دهیم، با بحران مواجه نخواهیم شد.

نماینده مردم اهواز در مجلس با بیان اینکه «اقتصاد زندگی بسیاری از مردم تحت تأثیر کرونا قرار گرفته است» گفت: ممکن است کسی حقوق‌بگیر باشد اما کسی که مزدبگیر است، با مشکلات زیادی مواجه است. وقتی به آمارها رجوع می‌کنیم، متوجه می‌شویم جامعه‌ آماری بالایی مزدبگیر هستند و مشکلات اقتصادی زیادی دارند و این وضع می‌تواند تبعات غیرقابل جبرانی داشته باشد.

وی در پایان گفت: نیازمند همکاری مشترک و همدلی هستیم. دولت باید دقت لازم را به کار ببرد. مردم هم به نحو احسن مصوبات را اجرایی کنند چرا که این ویروس هیچ کس را مستثنی نمی‌کند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.