افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/27

پژمانفر: موضوع کمک‌های مردمی به یک جریان گسترده تبدیل شود

پژمانفر: موضوع کمک‌های مردمی به یک جریان گسترده تبدیل شود

یک عضو کمیسیون فرهنگی مجلس عبور از شرایط کنونی کشور را مستلزم مشرکت مردمی دانست و عنوان کرد: این کمک های مردمی باید به یک جریان گسترده تبدیل شود؛ به گونه‌ای که تمام محلات و خیابان‌ها را فرا بگیرد و همه مردم را برای عبور از این بحران آماده کند.

نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به موضوع رزمایش کمک به نیازمندان گفت: با توجه به گستردگی مشکلاتی که کرونا ویروس برای کشور ما ایجاد کرده است؛ مشارکت مردم و کمک به یکدیگر می‌تواند نقش بسیار مهمی را در برون رفت از شرایط کنونی ایفا کند.

وی افزود: در واقع برون رفت از این شرایط بدون مشارکت مردم امکان پذیر نیست؛ در همین راستا لازم است که همه در این مسیر حمایت کرده تا بتوانیم از تمام ظرفیت‌های مردمی برای خروج از این بحران استفاده کنیم.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس نیز همه مردم از تمامی اقشار به میدان آمده و به یکدیگر کمک کردند؛ در آن زمان ما شاهد یک مشارکت مردمی با یک گستردگی عظیم بودیم؛ در این شرایط هم مانند همان دوران کشور لازم است که این مشارکت را شاهد باشیم.

پژمانفر گفت: با توجه به اینکه دولت با یکسری ضعف‌ها و مشکلات مواجه بوده و نتوانسته آمادگی لازم را برای رویارویی با بحران های پیش آمده ایجاد کند لازم است مردم با همدلی و انسجام مشارکت کرده تا بتوانیم از این شرایط بحران عبور کنیم.

این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: البته شاهد این موضوع بوده‌ایم که این کمک به نیازمندان و این مشارکت‌ها به نوعی در گوشه و کنار کشور شکل گرفته است؛ این کمک‌ها باید به یک جریان گسترده تبدیل شود؛ به گونه‌ای که تمام محلات و خیابان‌ها را فرا بگیرد و همه مردم را برای عبور از این بحران آماده کند.

وی در پایان در خصوص اینکه تشریح عملکرد ایران در برابر بیماری کرونا نسبت به دیگر کشورها به خصوص کشورهای غربی و آمریکا به چه میزان ضرورت دارد گفت: این موضوع ضرورت زیادی دارد، این موضوع در کنار اینکه انتظار مردم است یک بازتاب خارجی را هم  به دنبال خواهد داشت؛ در واقع نشان می‌دهد کشورهای دیگر چگونه با این بحران مقابله کرده و کشور ما با وجود کمبود امکانات چگونه توانسته از مسائل عبور کند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.