افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/04

اعلام همبستگی سارایوو با مردم ایران

اعلام همبستگی سارایوو با مردم ایران

شهرداری پایتخت بوسنی و هرزگوین با برافراشتن پرچم ایران بر ساختمان خود با مردم ایران در شرایط کنونی مقابله با ویروس کرونا اعلام همبستگی کرد.

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه سارایوو تایمز، شهرداری سارایوو پایتخت بوسنی و هرزگوین در اقدامی نمادین به نشانه همبستگی با مردم ایران و به مناسبت فرارسیدن نوروز جمعه شب پرچم ایران را با تاباندن رنگ های آن روی ساختمان شهرداری به نمایش گذاشت.

محمود حیدری سفیر جمهوری اسلامی ایران در بوسنی ضمن شرکت در این مراسم در پیام نوروزی خود گفت: بهار و نوروز باستانی امسال در ایران یک مهمان ناخوانده داشت، ویروسی به نام کرونا که مهمان تمام مردم جهان شده است.

وی در ادامه گفت: مردم ایران این روزها در شرایطی با ویروس کرونا مقابله می کنند که تحریم های یک جانبه و ظالمانه آمریکا علیه ایران سبب شده تا مردم این کشور از حق طبیعی خود برای برخورداری از لوازم پزشکی و درمانی لازم محروم شوند.

این دیپلمات کشورمان افزود: ملت ایران در پنج دهه گذشته ثابت کرده اند که همیشه کنار مظلومان جهان ایستاده اند. حتی جنگ تبلیغاتی گسترده دشمنان نیز نمی‌تواند این واقعیت را پنهان کند و همه انسان‌های آزاده آن را تائید می‌کنند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.