افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1399/01/04

نوروزی:دولت برای تحقق شعار سال جلوی سودهای مرکب و مضاعف بانک ها را بگیرد

نوروزی:دولت برای تحقق شعار سال جلوی سودهای مرکب و مضاعف بانک ها را بگیرد

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس  از رییس جمهور خواست که برای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در حوزه جهش تولید جلوی سودهای مرکب و مضاعف بانک ها را بگیرد.

حسن نوروزی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به عنوان  انتخابی «جهش تولید» برای سال جدید از سوی مقام معظم رهبری، درباره چگونگی تحقق این شعار و موانع سر راه این موضوع گفت:تمام نهاد ها و قوای سه گانه برای تحقق شعار جهش تولید وظیفه‌ای محوری بر عهده دارند؛ این وظیفه محوری این است که امور در حوزه تولید باید تسهیل پیدا کنند، در واقع جهش تولید به این معنا نیست که یک مولد یا یک کارخانه کار را آغاز کند و سی دستگاه مانند گرگ گرسنه به دنبال آن بدوند و جلوی تولید را بگیرند.

وی افزود:وقتی یک مولد کار خود را آغاز می‌کند، تمام نهاها، دولت و دیگر سازمان ها و دستگاه ها باید در این عرصه تلاش کرده و نظام را در این حوزه کمک کنند؛ این که دستگاه ها مشکلاتی را بر سر راه مولد بگذارند کار درستی نیست، مجلس و دولت باید در این‌باره اقدامات لازم را انجام دهند ؛یعنی برای تحقق شعار جهش تولید همه به میدان بیایند.

سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس تصریح کرد:برای مثال مالیات از مصرف کننده نهایی گرفته شود و نه از مولد؛ دولت در این وضعیت شیوع کرونا ویروس هر روزه جلسات زیادی را در این خصوص برگزار می‌کند، باید در حوزه تولید نیز در سال آینده روزانه ده جلسه برگزار کند؛ مقام معظم رهبری تاکید کردند امسال سال جهش تولید است اما متاسفانه دولت همه کار انجام می‌دهد غیر از کار جهش تولید.

نوروزی ادامه داد:از رییس جمهور انتظار می رود در اینباره برنامه ریزی کرده و برای تحقق جهش تولید یک ستاد تشکیل دهند؛ باید جلوی سودهای مرکب و سودهای مازاد بر مضاعف بانکها گرفته شود؛ کدام شرع مقدس اسلام و کدام دین الهی اجازه داده 28 درصد سود گرفته شود؟! از رییس جمهور انتظار می رود فرمایش رهبر معظم انقلاب را عملی کرده و جلوی این جنایت ها را در حوزه سود های مرکب و مضاعف بگیرد.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.