افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.isna.ir

1398/11/25

نماینده زاهدان: مردم به ظرفیت‌های کاندیداهای انتخابات توجه کنند

نماینده زاهدان: مردم به ظرفیت‌های کاندیداهای انتخابات توجه کنند

یک عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مردم باید به کاندیداهایی رای دهند که دغدغه حل مشکلات مردم را داشته و با شاخص هایی که رهبری تبیین کردند مطابقت داشته باشند.

علیم یارمحمدی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: فرمایشات مقام معظم رهبری همواره متین، پرمغز و پر محتواست و مجموعه رسانه ای کشور نقش مهمی در رساندن پیام های ایشان به اقشار مختلف کشور در تمام شهرها دارند.

این عضو کمیسیون عمران مجلس در ادامه اظهار کرد: همان طور که مقام معظم رهبری تاکید داشتند یک نماینده باید متخصص، متعهد و پاکدست باشد و منافع کشور و حفظ حقوق مردم برای او در اولویت باشد. مردم نیز در انتخاب خود باید به ظرفیت های کاندیداها توجه داشته باشند و به فردی که دغدغه حل مشکلات مردم را دارد، رای دهند.

نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه «کاندیداها باید برنامه های خود در حیطه نمایندگی را برای مردم تشریح کنند»، اظهار داشت: قطعا مجلس به افرادی کارآمد، پاکدست و متعهد نیازمند است. مردم باید با دقت ظرفیت های کاندیداها را شناسایی کرده و در انتخابات مشارکت داشته باشند.

انتهای پیام

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.