افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.salamatnews.com

1399/01/29

مهلت ثبت‌نام اصناف تهران در سامانه وزارت بهداشت تا 5 اردیبهشت تمدید شد

مهلت ثبت‌نام اصناف تهران در سامانه وزارت بهداشت تا 5 اردیبهشت تمدید شد

سلامت نیوز: رئیس اتاق اصناف تهران گفت: در پی درخواست صاحبان برخی اصناف کم ریسک برای آغاز فعالیت مهلت ثبت نام آنها در سامانه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در طرح فاصله گذاری اجتماعی مقابله با کرونا تا ساعت 24 روز جمعه 5 اردیبهشت تمدید شد.

به گزارش سلامت نیوز، قاسم نوده فراهانی روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: ثبت اطلاعات اصناف کم ریسک تهران در سامانه salamat.gov.ir و دریافت کد الزامیست در غیر این صورت اجازه فعالیت داده نمی شود.

وی ادامه داد: صاحبان اصناف تهران که اطلاعات خود را در سامانه الکترونیکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ثبت و فرم تعهدنامه رعایت دستورالعمل بهداشتی را امضا کرده اند، می توانند فعالیت خود را از روز شنبه (30 فروردین ماه جاری) آغاز کنند.

نوده فراهانی تصریح کرد: اصناف در راستای رفاه حال مغازه داران و مردم بازگشایی و بر نحوه فعالیت آنها و اصول بهداشتی نظارت و با متخلفان برخورد می شود.

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: تعطیلی پاساژها فعلا ادامه دارد اما مقرر شده برای پاساژها ضوابط و پروتکل بهداشتی خاص تدوین و در هفته آینده ابلاغ شود تا این بخش از اصناف نیز امکان فعالیت داشته باشند.

نوده فراهانی گفت: 450 هزار صنف در استان تهران و 280 هزار واحد صنفی نیز در شهر تهران فعال است.


سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.