افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.salamatnews.com

1399/01/06

تحویل هفتمین محموله اقلام پزشکی سازمان جهانی بهداشت به ایران

تحویل هفتمین محموله اقلام پزشکی سازمان جهانی بهداشت به ایران

سلامت نیوز:سخنگوی وزارت بهداشت گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون 43 نفر از پزشکان و پرستاران بر اثر کرونا جان خود را از دست داده اند.

دکتر کیانوش جهانپور در ارتباطی ویدئو کنفرانسی با خبرنگاران در پاسخ به سوال خبرنگار سلامت نیوز درباره آمار مرگ و میر پرستاران و پزشکان و کادر درمان بر اثر کرونا گفت: براساس اخرین اماری که استخراج کردیم 43 نفر از پزشکان و پرستارانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا بوده اند جان خود را از دست داده اند و در این سنگر به شهادت رسیدند.

وی گفت: این اعداد در مقایسه با کشورهای دیگر امار پایین تری است که برمی گردد به مراقبتی که خود پزشکان و پرستاران اعمال کردند.ما بهترین اعضای خانواده را در استان های مختلف از دست دادیم که بنا به تاکید مقام معظم رهبری از جمله شهدا هستند. تمام تلاش ها به این است که این امار بالاتر نرود. البته صحبت از عدد و رقم شاید توهین امیز باشد. ان شالله که شاهد شادی روح انها باشیم. مطمئتیم در جوار رحمت الهی زنده هستند.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.