افرنگ نیوز - مجله زندگی

پربیننده ترین مطالب امروز و دیروز

منبع : www.salamatnews.com

1399/01/05

کمبود وسایل حفاظت فردی در اورژانس نداریم

کمبود وسایل حفاظت فردی در اورژانس نداریم

سلامت نیوز: سخنگوی سازمان اورژانس کشور گفت: درحال حاضر کمبود وسایل حفاظت فردی در اورژانس نداریم.

به گزارش سلامت نیوز، مجتبی خالدی سخنگوی سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با فارس گفت: با توجه به اقدامات موثر سازمان اورژانس در زمینه انتقال افراد مشکوک و حتی انتقال افراد مثبت از مراکز درمانی و بهداشتی به اورژانس پیش بیمارستانی، سازمان اورژانس کشور آمادگی لازم را در خصوص تهیه لباس های حفاظت فردی برای حوادث بیوتروریسم یا بیماری عفونی داشت.

خالدی ادامه داد: در همین راستا، تعدادی وسایل حفاظت فردی را برای تمام مراکز اورژانس مراکز اورژانس تهیه کرده بودیم و همین مسئله باعث شد که در زمان شیوع کرونا بلافاصله بتوانیم از این وسایل استفاده به جهت مراقبت از پرسنل استفاده کنیم.

وی گفت: تا این لحظه بیش از 8 نوبت توزیع اقلام در مراکز تابعه سازمان از کشور انجام شد و آخرین مورد توزیع برای فردا انجام خواهد شد. درحال حاضر به اندازه کافی اقلام‌ مورد نیاز در اختیار اورژانس‌های کشور قرار دارد و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

سامانه جمع آوری خودکار تجهیزات IT طراحی وب سایت ، پورتال و فروشگاه های آنلاین

شبکه های اجتماعی

تماس با ما

کلیه حقوق این سایت متعلق افرنگ نیوز می باشد
افرنگ نیوز هیگونه مسئولیتی در قبال اخبار درج شده در سایت ندارد و تمامی اخبار از سایت های معتبر داخل کشور توسط ربات افرنگ نیوز استخراج ودر قالب یک سایت در اختیار بازدیدکنندگان گرامی قرار گرفته است.